Apex Legends Yeni Karakter Seer’i Tanıttı

blank
Apex Legends Yeni Karakter Seer'i Tanıttı

İçerik: Apex Legends Yeni Karakter Seer’i Tanıttı

Apex Legends Yeni Karakter Seer’i Tanıttı:Söz verildiği gibi, Respawn Entertainment, 3 Ağustos’ta başlaması planlanan yaklaşan Emergence sezonunun bir parçası olarak Apex Legends’a gelen daha önemli değişikliklerden bazılarını gösteren bir oyun fragmanı paylaştı. Yarasadan hemen sonra, World’s Edge’in yeni versiyonuna bir göz atıyoruz. Respawn, haritanın ortasından geçen erimiş bir lav fissürü eklemek için savaş alanını değiştirdi.

Stüdyo, bunu kısmen World’s Edge’in ana ilgi noktalarından biri olan Sıralama Tesisi içinde ve çevresinde yer alan muharebe karşılaşmalarını daha dinamik ve yakın mesafe hareketine daha fazla vurgu yapmak için yaptığını söylüyor. Yeniden tasarımın bir diğer önemli unsuru, yeni ilgi çekici noktalardan ikisine gondolların eklenmesidir. Respawn’a göre buradaki fikir, haritanın orijinal versiyonunda sunulan eğitimlerin bazı “dinamik oynanışı”nı çoğaltmaktı.

Yeniden tasarlanan World’s Edge’in dışında, oyuncuların kapıları uzaktan yıkmalarını sağlayacak oyunun yeni Rampage LMG’sini de çalışırken görüyoruz. Klibin sonlarına doğru Apex’in oynanabilir son karakteri Seer girişini yapıyor. Kiti, silahınızın nişangahını hedeflerken kalp atışlarını takip ederek rakiplerinizi daraltmanıza olanak tanır. Bir düşman bulursanız, onları avlamak için bir mikro drone sürüsü gönderebilirsiniz. Oyuncular, yavaş hareket ederek Seer tarafından algılanmayı önleyebilirler. Geçen hafta EA’nın Play Live etkinliği sırasında Apex Legends oyun direktörü Chad Grenier, karakterin maçların hızını değiştirmeye yardımcı olacağına inandığını ve Seer diğer takımdayken oyuncuları daha metodik hareket etmeye zorladığını söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apex Legends Yeni Karakter Seer’i Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Valve’in İkinci Steam Next Fest’i 1 Ekim’de Başlıyor

Valve’in İkinci Steam Next Fest’i 1 Ekim’de Başlıyor: Valve, ikinci Steam Next Fest’i düzenlemek için …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör