BorgWarner, Hyundai’nin Yeni Elektrikli Modeline Güç Verecek!

blank
BorgWarner, Hyundai'nin Yeni Elektrikli Modeline Güç Verecek!

İçerik: BorgWarner, Hyundai’nin Yeni Elektrikli Modeline Güç Verecek!

BorgWarner, Hyundai’nin Yeni Elektrikli Modeline Güç Verecek!

Verimli araç teknolojisi çözümlerinde dünya lideri olan BorgWarner, küresel araç üreticilerinin daha temiz ve verimli araçlar üretmeleri için çalışmaya devam ediyor. Son olarak Hyundai Motor Group ile yeni iş ortaklığını açıklayan Borgwarner, şirketin 2023 yılının ortalarında üretmeyi planladığı A segmenti elektrikli aracına entegre sürüş modülü (iDM) ile güç verecek. Elektromotor, şanzıman ve entegre güç elektroniğini bünyesinde barındıran ileri modüler teknolojiye sahip iDM146, 2020 yılı itibari ile faaliyetlerini BorgWarner çatısı altında sürdürmekte olan Delphi Technologies’in uzmanlığından yararlanılarak üretilen ilk entegre modül olması nedeniyle de önemlidir.

Küresel satış sonrası pazarına yenilikçi ürünler sunan BorgWarner, çevre dostu ve verimli araç teknolojisi çözümlerinde dünya lideri konumunu koruyor. Uzun yıllardır birlikte çalıştığı Hyundai Motor Group ile yeni bir iş birliğine adım atan BorgWarner, A segmentinde elektrikli araca güç sağlayacak entegre sürüş modülünü (iDM) üretmeye hazırlanıyor. 2020 yılından bu yana BorgWarner çatısı altında faaliyet gösteren Delphi Technologies’in uzmanlığından yararlanılarak üretilen ilk entegre modül olan iDM146, küresel otomobil üreticilerinin daha temiz ve verimli araçlar üretmesine olanak tanıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: BorgWarner, Hyundai’nin Yeni Elektrikli Modeline Güç Verecek!

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cadillac’ın Elektrikli Arabası Lyriq, 19 Dakika İçinde Tükendi

Cadillac’ın Elektrikli Arabası Lyriq, 19 Dakika İçinde Tükendi: Rezervasyonlar açıldıktan sonra Cadillac, Lyriq EV için …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör