Amazon’un Yüzüklerin Efendisi Dizisi 2 Eylül 2022’de Geliyor

blank
Amazon'un Yüzüklerin Efendisi Dizisi 2 Eylül 2022'de Geliyor

İçerik: Amazon’un Yüzüklerin Efendisi Dizisi 2 Eylül 2022’de Geliyor

Amazon’un Yüzüklerin Efendisi Dizisi 2 Eylül 2022’de Geliyor:

Amazon’un uzun zamandır beklenen The Lord of the Rings serisinin çıkış tarihi var, ancak henüz oturma odanızdaki en iyi yeri belirlemek için acele etmeyin. Şovun prömiyeri 2 Eylül 2022’de olacak ve her hafta Prime Video’ya yeni bölümler eklenecek.

Henüz ismi belli olmayan dizinin çekimleri bugün tamamlandı. Üretim Şubat 2020’de başladı, ancak COVID-19 salgını nedeniyle kesintiye uğradı. Dizi, Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi olaylarından binlerce yıl önce geçiyor. Eski ve yeni karakterler, Orta Dünya’nın İkinci Çağı sırasında yeniden dirilen kötülüğe direnmek zorunda kalacak.

Çıkış tarihiyle birlikte Amazon, gösteriden ilk uygun görüntüyü ortaya çıkardı. Beyaz bir şehre bakan bir figürü ve çok daha uzakta iki meraklı ağacın ana hatlarını tasvir ediyor. Henüz bir fragman belirtisi olmadan, internetin ipuçları için görüntünün her pikselini analiz etmesini bekleyin.

Daha çekimler başlamadan Amazon, diziyi ikinci sezon için yeniledi. Bu yüzden, bu ilk bölümde ne olursa olsun, hikayenin çok daha fazlasının geleceğinden emin olabilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Amazon’un Yüzüklerin Efendisi Dizisi 2 Eylül 2022’de Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör