Apple Watch Titanyum Modelleri Piyasada Mevcut Değil

blank
Apple Watch Titanyum Modelleri Piyasada Mevcut Değil

İçerik: Apple Watch Titanyum Modelleri Piyasada Mevcut Değil

Apple Watch Titanyum Modelleri Piyasada Mevcut Değil:

Bileğinizi titanyum Apple Watch Series 6 ile süslemeyi planlamadığınızı umuyoruz. Bloomberg’den Mark Gurman ve Mac Rumors’un belirttiği gibi, titanyum Apple Watch, ister deneyin, ister deneyin, şirketin ABD’deki ve diğer ülkelerdeki çevrimiçi mağazalarında büyük ölçüde mevcut değildir. teslimat veya teslim alma için. Bu, durumunuz veya kayış seçimleriniz ne olursa olsun geçerlidir.

Gurman, “Power On” haber bülteninde Apple’ın talebi hafife aldığına dair spekülasyonlar yaptı. Gurman’a göre, muhtemelen az sayıda titanyum Apple Saat üretti ve odak noktası Seri 7’ye geçme beklentisiyle “aylar önce” üretimi durdurdu, ancak satışlar nispeten güçlü kaldığı için erken tükendi. Bu doğruysa titanyum Series 6’yı kaçak bir hit olarak sınıflandırmasak da Apple’ın lüks bilekliği beklenenden daha iyi sonuç vermiş olabilir.

blank

Apple’ın bir titanyum Series 7 sunup sunmadığı belirsiz. Teknoloji devi, Watch Edition stratejisini sık sık sarstı ve som altın orijinallerini daha uygun fiyatlı seramik ve nihayetinde titanyum lehine bıraktı. Lüks saatler üretmenin maliyetlerinin, nispeten yetersiz satışları haklı çıkarmadığına karar verebilir. Harcama yapmak istiyorsanız her zaman Hermès modelleri vardır. Aynı zamanda, titanyum versiyonları pratikte çok daha pahalıya mal olmuyor – ve hem geleneksel saat meraklılarını hem de zenginleri cezbeden halo saatler olarak hizmet edebilirler.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple Watch Titanyum Modelleri Piyasada Mevcut Değil

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Ray-Ban Akıllı Gözlüklere ‘Messenger’ Desteği Geliyor

Ray-Ban Akıllı Gözlüklere ‘Messenger’ Desteği Geliyor: Ray-Ban’in ana şirketi Luxottica ile işbirliği içinde tasarlanan akıllı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör