Bir Sonraki Fortnite konserinde Ariana Grande Olacak

blank
Bir Sonraki Fortnite konserinde Ariana Grande Olacak

İçerik: Bir Sonraki Fortnite konserinde Ariana Grande Olacak

Bir Sonraki Fortnite konserinde Ariana Grande Olacak:

Epic Games, süperstar Fortnite konserlerine devam ediyor. Oyun geliştiricisi, pop şarkıcısı Ariana Grande’den başkası olmayacak bir “Rift Tour” konser serisini açıkladı. İlk gösteri 6 Ağustos 18:00 Doğu’da, sonraki gösteriler 7 ve 8 Ağustos’ta diğer saat dilimlerindeki insanların izleyebilmelerini sağlamak için gerçekleşecek.

Oyun geliştiricisi, konser müdavimlerini erken gelmeleri konusunda uyarıyor (gösteriden bir saat önce). Rift Tour çalma listesi 30 dakika önce yayınlanacak. Temalı kozmetik ürünlerin de olacağını duymak sizi şaşırtmayacaktır. Pop yıldızı olarak oynamak için bir Ariana kıyafeti seçebilirsin ve Piggy Smallz Back Bling, battle royale rakiplerini alt ederken sevimli bir dokunuş katar. Her ikisi de 4 Ağustos’ta Doğu Saati 20.00’de Fortnite Item Shop’ta görünecek ve katılımcıların bir şemsiye planör alacağını gösterecek.

J Balvin, Travis Scott ve diğer Fortnite sanatçılarında olduğu gibi, bu, insanları geri gelmeye ikna etmek kadar oyuna yeni gelenleri de çekmekle ilgili. Epic’in kadın yıldızları da içerecek şekilde sanatçı yelpazesini genişletmesi de dikkate değerdir (yakın zamanda ortaya çıkarılan bir Lady Gaga konseri için planlar asla gerçekleşmedi). Teorik olarak, Grande, Fortnite’ı başka türlü oynamayacak olan insanları çekmeye yardımcı olabilir – “7 Rings” şarkıcısı bir kez hareket ettikten sonra sadece bir kısmı etrafta kalsa bile.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Bir Sonraki Fortnite konserinde Ariana Grande Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Sony, PlayStation Now’ı Telefonlara Getirmeyi Planlıyor

Sony, PlayStation Now’ı Telefonlara Getirmeyi Planlıyor: Oyunlarını telefonlara taşımayı umut eden tek büyük konsol üreticisi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör