Google Pixel 6 Pro Her Yerde Yapay Zeka Kullanacak

blank
Google Pixel 6 Pro Her Yerde Yapay Zeka Kullanacak

İçerik: Google Pixel 6 Pro Her Yerde Yapay Zeka Kullanacak

Google Pixel 6 Pro Her Yerde Yapay Zeka Kullanacak:Akıllı telefon lansman sezonu genellikle sonbahardadır, ancak Google’ın bugün paylaşacağı beklenmedik bir erken haber var. Şirket, yalnızca bu sonbaharda Pixel 6’nın geleceğini değil, aynı zamanda Google tarafından tasarlanan ilk çip üzerinde sisteme sahip olacağını duyurdu. Çip, Tensor olarak adlandırılır ve cihazlarda daha güçlü ve daha iyi entegre makine öğrenimi sağlamak için şirketin AI uzmanlığından yararlanır. Tensor’un hünerini göstermek için bir demo etkinliğinde, şirketin donanım şefi Rick Osterloh ile Pixel 6’yı kontrol edebildim. Fotoğraf veya video çekmeme izin verilmedi ve Google, telefonların tüm özelliklerini paylaşmadı ancak şu ana kadar size birkaç yeni özellikten bahsedebilirim.

İlk olarak iki satır olacak: Pixel 6 ve Pixel 6 Pro. Google henüz gerçek boyutları paylaşmadı, ancak daha büyük olan Pro, Galaxy Note 20 Ultra’ya benzer boyutta hissetti. Daha parlak ve üç boyutlu dışında, ikisi de gördüğümüz sızdırılmış görüntülere benziyor. Arkada yaklaşık bir inç uzunluğunda siyah, limon yeşili veya şeftali kırmızısı renkte bir bant var ve bunun altında kasa boyunca uzanan yatay bir kamera çıkıntısı var. Google’ın blog gönderisine göre, sensörler ve lensler geliştirildi ve “artık geleneksel kareye sığmayacak kadar büyük.”

Evet, Pixel 6’yı bir masaya koyduğunuzda, çubuk nedeniyle hala bir eğim var, ancak önceki Pixel’lerde (veya Galaxy telefonlarda veya iPhone’larda) olduğu gibi bir köşede olmadığı için telefon sallanmıyor. Arka tarafın geri kalanı siyah, pastel yeşil veya pastel şeftalidir.

Pro serisi için, renkler bölümler arasında daha az kontrast ile daha inceliklidir, ancak kenarlar boyunca Osterloh’un “çok parlak metal vurgular” dediği şeye sahiptirler. Kamera çıkıntısı, siyah, beyaz ve bir çeşit açık turuncu renkte gelen Profesyonellerde de bu parlak muameleyi görüyor. Normal Pixel 6’nın yanlarında mat bir yüzey var. Gördüğüm tüm telefonların arkalarında cam kenarlar boyunca hafif kavisli ekranlar vardı. Google ayrıca selfie kamerasını ekranın sol üst köşesinden ortasına taşıdı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google Pixel 6 Pro Her Yerde Yapay Zeka Kullanacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör