Logitech’in Yeni Kulaklıkları İncelemelerden Tam Not Aldı

blank
Logitech'in Yeni Kulaklıkları İncelemelerden Tam Not Aldı

İçerik: Logitech’in Yeni Kulaklıkları İncelemelerden Tam Not Aldı

Logitech’in Yeni Kulaklıkları İncelemelerden Tam Not Aldı:

Logitech, iş profesyonelleri için tasarlanmış bazı benzersiz özelliklere sahip bazı yeni kablosuz (ve kablolu) kulaklıkları tanıttı. Anahtar ürün, şirketin üç büyük video konferans platformu tarafından onaylanan ilk ürün olduğunu söylediği Zone True Wireless Earbuds: Zoom, Google Meet ve Microsoft Teams. Bir başka benzersiz özellik de yalnızca Bluetooth’u değil, aynı zamanda Logitech’in kablosuz USB alıcısını da desteklemesidir, böylece hemen hemen her akıllı telefon veya bilgisayarla çalışırlar – ve cihazlar arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar.

Logitech, kablosuz tomurcukların aktif gürültü iptali (ANC) ve gürültü önleyici mikrofon ile geldiğini ve aramalarda yüksek kaliteli sese izin verdiğini iddia ediyor. Ve işletmeler için tasarlanmış hantal kablosuz kulaklıkların (Logitech’in kendi Zone modelleri gibi) aksine, Zoom veya başka bir konferans görüşmesindeyken “şık bir görünüm” sağlamak üzere tasarlanmıştır. Logitech ayrıca “önde gelen tüketici cihazlarının pil ömrünü iki katına çıkarma” sözü veriyor, ancak bu, onu destekleyecek bir rakam olmadan anlamsız bir ifade.

blank

Logitech Başkan Yardımcısı Scott Wharton, “Mevcut kablosuz çözümler, tüketicileri görüntülü arama için estetik olarak uygun olmayan geleneksel kulaklıklar veya yetersiz ses performansı arasında uzlaşmaya zorluyor” dedi. Ses kalitesi elbette duyulmaya ve gözden geçirilmeye devam ediyor, ancak kesinlikle çoğu iş kulaklığından daha güzel görünüyorlar.

Şirket, Zone True Wireless modelinin yanı sıra Logitech, “profesyonel düzeyde, tak ve çalıştır seçeneği isteyen profesyoneller ve ekipler için” Zone Wired Earbuds’ı da piyasaya sürdü. USB-C, USB-A ve 3,5 mm konektörler aracılığıyla bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza bağlanabilirler.

Zone True Wireless Earbuds, grafit ve pembe olmak üzere iki renkte sunulacak, ancak 299 dolardan ucuza gelmeyecek. Bu arada Zone Wired Earbuds, 99 $ koşuyor. Her ikisi de 2021 sonbaharında küresel olarak geliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Logitech’in Yeni Kulaklıkları İncelemelerden Tam Not Aldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör