YouTube, Reklamları Kaldıran Daha Ucuz Bir Aboneliğini Deniyor

blank
YouTube, Reklamları Kaldıran Daha Ucuz Bir Aboneliğini Deniyor

İçerik: YouTube, Reklamları Kaldıran Daha Ucuz Bir Aboneliğini Deniyor

YouTube, Reklamları Kaldıran Daha Ucuz Bir Aboneliğini Deniyor:

Google, YouTube Premium kayıtlarını artırmak amacıyla ücretsiz donanımdan benzersiz özelliklere erişime kadar her şeyi sundu. Şimdi, temellere geri dönüyor. Şirket, Avrupa’nın bazı bölgelerinde çevrimdışı indirmeler, YouTube Müzik ve arka planda oynatma olmadan reklamsız görüntüleme sağlayan daha düşük fiyatlı bir abonelik planını test ediyor. Bir Resetera kullanıcısı yeni YouTube Premium Lite katmanını ilk kez Hollanda, Finlandiya ve İsveç’te ücretli hizmeti iptal etmeye çalışırken fark etti.

Planın ücreti aylık 6,99 € (8,32 $), öğrenci seviyesiyle aynıdır, normal fiyat ise 11,99 € (14,26 $). YouTube, The Verge’e, teklifi Belçika, Danimarka, Lüksemburg ve Norveç’te yerel eşdeğer fiyatlandırmayla test ettiğini doğruladı. Nispeten, Netflix Basic, bu bölgelerin bazılarında 7,99 € (9,50 $) tutarındadır.

YouTube Premium Lite sayfası, mobil, masaüstü ve TV dahil olmak üzere birden fazla cihazda reklamsız YouTube ve YouTube Kids’e sahip olduğunuzu belirtir. Geçmişte YouTube, Google Stadia gibi ücretsiz ürünler ve otomatik indirmeler gibi temiz özellikler de dahil olmak üzere ödeme yapan kullanıcılara yönelik teşvikler açıklamıştı.

Ancak, piyasaya sürülmesinden ve ardından yeniden markalaşmasından bu yana, hizmet her zaman daha çok YouTube Music’in dahil olduğu bir paket gibi olmuştur ve bu, halihazırda Spotify veya Apple Music için ödeme yapanları cezbetmeyebilir. Temel reklamsız deneyimi daha ucuza sunmak için yağı azaltmak, kesinlikle daha fazla izleyiciye hitap edecek ve sonuç olarak abonelikleri artırmaya yardımcı olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: YouTube, Reklamları Kaldıran Daha Ucuz Bir Aboneliğini Deniyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör