Diablo Immortal’ın Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi

blank
Diablo Immortal'ın Çıkış Tarihi 2022'ye Ertelendi

İçerik: Diablo Immortal’ın Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi

Diablo Immortal’ın Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi:

Diablo Immortal, küçük ekranlar için bir oyun olabilir, ancak bu, küçük bir geliştirme başarısı olduğu anlamına gelmez. Tam da bu nedenle Activision Blizzard, Diablo Immortal’ın çıkışını 2022’nin başlarına erteledi.

Aksiyon RPG’sinin başlangıçta bu yıl iOS ve Android cihazlara ulaşması gerekiyordu, ancak geliştiricilerin PvP içeriğine ince ayar yapmak, PvE deneyimlerini iyileştirmek ve Blizzard’a göre ek erişilebilirlik seçenekleri uygulamak için daha fazla zamana ihtiyacı var. Geliştiricilerin bunu blog gönderilerine nasıl yerleştirdiği aşağıda açıklanmıştır:

Kapalı Alfa’nın test katılımcıları tarafından sağlanan geri bildirimlerin ardından ekibimiz, temel ve oyun sonu özelliklerini ayarlıyor. Örneğin, daha erişilebilir hale getirmek için Strife Döngüsü gibi PvP içeriklerini ve daha ilgi çekici hale getirmek için Helliquary gibi oyunun sonlarına doğru PvE içeriklerini yineliyoruz. Ayrıca oyunumuzu farklı bir şekilde oynamak isteyenler için kontrolcü desteği sağlamak için çalışıyoruz. Ancak, oyun deneyimimizi iyileştirmeye yönelik bu değişiklikler ve ek fırsatlar, daha önce bildirdiğimiz 2021 zaman diliminde gerçekleştirilmeyecektir. Bu nedenle, oyunun şimdi 2022’nin ilk yarısında piyasaya sürülmesi planlanıyor ve bu da oyunun tamamına önemli iyileştirmeler eklememize izin verecek.

Blizzard, PvE Baskınları eklemek, Ödüller ayarlamak ve Challenge Rifts’i daha heyecanlı hale getirmek gibi odaklanacağı belirli özellikleri açıklamaya devam ediyor. PvP ayarlamaları açısından Blizzard, eşleştirmeyi, sıralamaları kazanmayı, sınıf dengesini, öldürme süresini ve Battleground sisteminin diğer unsurlarını iyileştirmeye çalışacak ve ayrıca Cycle of Strife oyunsonu içeriğini tükürecek. Tüm bunlar, ilerleme ve XP sınırlarında yapılan bir dizi değişikliğe katılıyor.

Görünüşe göre geliştiriciler, Diablo Immortal’ın gamepad’lerle güzel oynamasını sağlama konusunda hala erken aşamadalar.

Blogda, “Hala dokunmatik ekran kontrollerini bir denetleyiciye sorunsuz bir şekilde uyarlamanın zorlukları üzerinde çalışıyoruz” diyor. “Oyunumuzu daha erişilebilir hale getirmek en önemli konu ve gelecekte betaya yaklaştıkça bu konuda daha fazla ilerleme paylaşacağız.”

Blizzard’ın şu anda tabağında başka şeyler de var. Activision Blizzard, California eyaletinden cinsel taciz ve cinsiyet ayrımcılığı davasıyla karşı karşıya ve Blizzard başkanı J. Allen Brack, işyerinde yıllarca tacizi görmezden geldiği iddiaları üzerine bugün şirketten ayrıldı. Blizzard’ın İK başkanı Jesse Meschuk da bu hafta stüdyodan ayrıldı. Activision Blizzard’ın şirketin ayrımcı, kardeşlik tarzı kültürüyle ilgili potansiyel düzenleyici sorunları ifşa etmediğini iddia ederek bugün hissedarlar tarafından ikinci bir dava açıldı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Diablo Immortal’ın Çıkış Tarihi 2022’ye Ertelendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

WWE 2K22’nin Çıkış Tarihi Mart Ayı Olarak Belirlendi

WWE 2K22’nin Çıkış Tarihi Mart Ayı Olarak Belirlendi: WWE 2K22, 11 Mart’ta piyasaya sürülecek ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör