Final Fantasy VII Remake 19 Ağustos’a Kadar Yarı Yarıya İndirimde

blank
Final Fantasy VII Remake 19 Ağustos'a Kadar Yarı Yarıya İndirimde

İçerik: Final Fantasy VII Remake 19 Ağustos’a Kadar Yarı Yarıya İndirimde

Final Fantasy VII Remake 19 Ağustos’a Kadar Yarı Yarıya İndirimde:

Henüz Final Fantasy VII Remake’i oynamadıysanız, oyunu normal fiyatının yarısına kadar indirebileceğiniz için şimdi oyuna başlamanın tam zamanı. Square Enix, PS4 için temel oyunun dijital kopyasının fiyatını (oyununuz bozulmadan PS5 sürümüne ücretsiz olarak yükseltilebilir) 30 dolara indirdi. Bu, dijital sürüm için şimdiye kadar gördüğümüz en iyi anlaşmayla eşleşiyor.

Yine de, bir PS5 sahibiyseniz ve Yuffie’ye odaklanan yeni bir bölüm içeren Integrade indirilebilir içeriğine erişmek istiyorsanız, sizin için de çok şey var. Normalde 70 $, Final Fantasy VII Remake Intergrade’in dijital sürümünü 50 $ karşılığında alabilirsiniz – esasen Yuffie odaklı bölümü temel oyunun üstünde ücretsiz bir güzellik haline getirir.

Final Fantasy VII Remake, PS4 için Nisan 2020’de piyasaya sürüldü, ancak Haziran 2021’de yükleme sürelerini hızlandıran ve grafik kalitesini artıran büyük bir PS5 güncellemesi aldı. Oyunla ilgili incelememizi buradan okuyun.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Final Fantasy VII Remake 19 Ağustos’a Kadar Yarı Yarıya İndirimde

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Xbox Geliştirme Kitlerini Kullanmak Zorunda Kaldı

Microsoft, Xbox Geliştirme Kitlerini Kullanmak Zorunda Kaldı. Microsoft bile devam eden Xbox kıtlığının acısını hissediyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör