Honor X20 5G Lansman Tarihi 12 Ağustos Olarak Belirlendi

blank
Honor X20 5G Lansman Tarihi 12 Ağustos Olarak Belirlendi

İçerik: Honor X20 5G Lansman Tarihi 12 Ağustos Olarak Belirlendi

Honor X20 5G Lansman Tarihi 12 Ağustos Olarak Belirlendi:

Şirket, Honor X20 5G’nin 12 Ağustos’ta Çin’de piyasaya sürüleceğini doğruladı. Telefon, Honor X20 olarak adlandırılsa da, Haziran ayının sonlarında piyasaya sürülen Honor X20 SE’nin ardından serinin ikincisi olacak. Honor ayrıca telefonun 6nm mimarisine dayalı bir işlemci tarafından destekleneceğini ortaya koyan birkaç özellik paylaştı. Şirket tarafından paylaşılan posterde ayrıca çekici renk seçenekleri, üçlü arka kamera kurulumu ve ikili selfie kamera kurulumu da gösteriliyor.

Honor, yaklaşmakta olan Honor X20 5G için bir poster paylaşmak üzere Weibo’ya gitti ve telefonun 12 Ağustos’ta Çin’de saat 19:30’da (17:00 IST) piyasaya sürüleceğini duyurdu. Poster, mavi ve açık mor olmak üzere iki renk seçeneği gösterir. Bilhassa, ünlü bahşiş veren Evan Blass (@evleaks), Twitter’da Honor X20 5G’nin üçüncü bir siyah renk çeşidini gösteren renderlerini paylaştı.

Honor X20 5G’de dairesel bir kamera modülüne yerleştirilmiş üçlü bir arka kamera kurulumu görülebilir. Kurulum 64 megapiksel birincil sensör içeriyor ve diğer iki sensörle ilgili ayrıntılar şu anda belirsiz. Ön tarafta, muhtemelen iki sensör barındıran hap şeklinde bir delik deliği görülüyor. Ek olarak, yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı da görülebilir. Özellikler açısından poster, 66W hızlı şarj, 120Hz yenileme hızı ekranı ve sekiz çekirdekli MediaTek Dimensity 900 olması beklenen 6nm işlemci desteğini ortaya koyuyor.

Bu yıl Haziran ayında piyasaya sürülen Honor X20 SE ile karşılaştırıldığında Honor X20 5G, kavisli bir ekran yerine düz bir ekrana sahip. SE varyantı farklı bir kamera kurulumuna sahip ancak 64 megapiksel birincil sensöre de sahip. Bununla birlikte, tek bir selfie atıcıya sahip ve daha yavaş 22,5W şarj desteğine sahip. Honor X20 5G’nin yükseltilmiş bir SoC ile geleceğini öne süren 7nm mimarisinde tasarlanan MediaTek Dimensity 700 SoC tarafından desteklenmektedir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Honor X20 5G Lansman Tarihi 12 Ağustos Olarak Belirlendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör