Samsung Galaxy S21 Serisine Android Güvenlik Yaması Geldi

blank
Samsung Galaxy S21 Serisine Android Güvenlik Yaması Geldi

İçerik: Samsung Galaxy S21 Serisine Android Güvenlik Yaması Geldi

Samsung Galaxy S21 Serisine Android Güvenlik Yaması Geldi:.

Samsung Galaxy S21 serisinin Ağustos 2021 Android güvenlik düzeltme ekini aldığı ve Samsung’un önemli sayıda cihaza zamanında güvenlik güncellemeleri sağlamaya devam ettiği bildiriliyor. Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra, en son Android güvenlik düzeltme eki güncellemesini alan ilk akıllı telefonlardan bazılarıdır ve seri, Almanya’da bu daha küresel kullanıma sunulmadan önce geçen hafta Çin’de almıştır. Güncellemenin yakın gelecekte diğer pazarlara da ulaşması bekleniyor. Güney Koreli teknoloji devinin en yeni amiral gemisi akıllı telefon serisi Ocak ayında piyasaya sürüldü ve kutudan çıktığı haliyle Android 11 tabanlı One UI 3.1 ile geldi.

SamMobile tarafından hazırlanan bir rapora göre, Samsung Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra, bir güncelleme ile Ağustos 2021 Android güvenlik yamasını alıyor. Belirtildiği gibi, güncellemeyi ilk alan Almanya’daki kullanıcılar ve yakında diğer pazarlara da ulaşması bekleniyor.

Yayın, güncelleme değişiklik günlüğünü almamış olsa da, en son Android güvenlik yamasının, Galaxy A52 için Ağustos 2021 Android güvenlik yaması ile birlikte gelen 40’tan fazla güvenlik açığı ve sorun için düzeltmeler, genel hata düzeltmeleri ve sistem kararlılığı iyileştirmeleri içerdiğini tahmin ediyor. Geçen ay ve o zamandan beri, raporlara göre Galaxy A72, Galaxy S20 FE ve hatta Galaxy Fold 5G aldı.

Samsung Galaxy S21 Serisi güncellemesi, donanım yazılımı sürümü olarak G99xBXXU3AUGM ile birlikte gelir. Güncellemenin boyutu hakkında bilgi yok. Bununla birlikte, kullanıcılara Samsung akıllı telefonlarını güçlü bir Wi-Fi bağlantısına bağlıyken ve şarjdayken güncellemeleri önerilir. Güncelleme otomatik olarak kablosuz olarak ulaşmalıdır, ancak kullanıcılar güncellemeyi manuel olarak kontrol etmek için Ayarlar > Yazılım güncelleme > İndir ve yükle‘ye gidebilirler.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy S21 Serisine Android Güvenlik Yaması Geldi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör