Samsung Galaxy Watch 4, Beklenen Lansmanından Önce Sızdı

blank
Samsung Galaxy Watch 4, Beklenen Lansmanından Önce Sızdı

İçerik: Samsung Galaxy Watch 4, Beklenen Lansmanından Önce Sızdı

Samsung Galaxy Watch 4, Beklenen Lansmanından Önce Sızdı:

Samsung Galaxy Watch 4 fiyatlarının çevrimiçi olarak ortaya çıktığı iddia ediliyor. Bir tipster, Güney Koreli teknoloji devinin yakında piyasaya sürülecek akıllı saatlerinin fiyatlarını paylaştı. 40 mm kadran boyutundaki vanilyalı Galaxy Watch 4’ün 279 Euro’ya mal olması beklenebilir. Samsung’un önümüzdeki hafta bir Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic akıllı saatlerini piyasaya sürmesi bekleniyor. Bu haftanın başlarında, iki akıllı saatin ayrıntılı özellikleri ortaya çıkmıştı.

Samsung Galaxy Watch 4, Galaxy Watch 4 Classic fiyatı (beklenen)
Tipster Evan Blass (@evleaks) tarafından atılan bir tweet’e göre, Samsung Galaxy Watch 4’ün 44mm kadranlı varyantında 309 EUR’dan fiyatlandırılması bekleniyor. Belirtildiği gibi, 40 mm kadranlı temel Galaxy Watch 4 279 Euro’ya mal olabilir. 42 mm kadranlı modelde Galaxy Watch 4 Classic’in 379 Euro, 46 mm kadranlı varyantın ise 409 Euro olması bekleniyor.

Samsung Galaxy Watch 4, Galaxy Watch 4 Classic teknik özellikleri (beklenen)
Bu haftanın başlarından bir rapor, gelecek iki Samsung akıllı saatinin temel özelliklerini ayrıntılı olarak açıkladı. Galaxy Watch 4, 40 mm ve 44 mm kadran boyutlarında 1.19 inç ekranla sunulabilir. Galaxy Watch 4 Classic ise 42mm ve 46mm kadran boyutlarında 1.36 inç ekranla sunulabilir. Her iki akıllı saatin de Corning Gorilla Glass DX korumalı AMOLED ekranlara sahip olması bekleniyor. Vanilya Galaxy Watch 4’ün 247mAh pil ile gelmesi bekleniyor, Galaxy Watch 4 Classic ise 361mAh pil ile gelebilir. İkincisinin 7 günlük pil ömrüne sahip olduğu söyleniyor.

Kaputun altında, her iki Samsung akıllı saatinin de 1.5 GB RAM ve 16 GB dahili depolama ile eşleştirilmiş bir Exynos W920 giyilebilir yonga seti tarafından desteklenmesi bekleniyor. Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic’in 50 metreye (5ATM) kadar su geçirmez olduğu ve toza ve suya dayanıklılık için IP68 sertifikasına sahip olduğu söyleniyor. Bağlantı seçenekleri arasında Bluetooth v5.0, WLAN, NFC ve isteğe bağlı 4G bağlantısı yer alabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Watch 4, Beklenen Lansmanından Önce Sızdı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör