Samsung Galaxy Z Fold 3 Ağustos Lansmanı Öncesinde Görüldü

blank
Samsung Galaxy Z Fold 3 Ağustos Lansmanı Öncesinde Görüldü

İçerik: Samsung Galaxy Z Fold 3 Ağustos Lansmanı Öncesinde Görüldü

Samsung Galaxy Z Fold 3 Ağustos Lansmanı Öncesinde Görüldü:

Samsung Galaxy Z Fold 3 fiyatlandırması bir kez daha görüldü ve önceki sızıntılarla aynı çizgide. Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3, 11 Ağustos’ta yapılması planlanan Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak ve fiyatları bir süredir tartışma konusu oldu. En son sızıntıya göre, Galaxy Z Fold 3’ün 2.000 Euro’nun biraz üzerinde başlayacağı söyleniyor ve bu da onu Galaxy Z Fold 2’den biraz daha ucuz, ancak başlangıçta beklenen fiyattan biraz daha pahalı hale getiriyor.

Samsung, 11 Ağustos’ta Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Flip serilerindeki yeni katlanabilir akıllı telefonlarını tanıtacak. İki telefonun özellikleri veya fiyatlandırması hakkında resmi bir bilgi bulunmamakla birlikte, geçmişte yaşanan birkaç sızıntı, ne bekleneceği konusunda fikir verdi. Şimdi, Twitter’daki tipster Snoopy’den (@snoopytech) gelen son sızıntı, Galaxy Z Fold 3’ün 256GB model için 2.009 Euro ve 512GB model için 2.099 Euro’ya mal olacağını iddia ediyor.

Galaxy Z Fold 3 için daha önce açıklanan fiyatlandırmayla karşılaştırıldığında, geçen ay 2.031 Euro’ya mal olması bekleniyordu ki bu da son sızıntıyla oldukça uyumlu. Ancak yine de 256GB modeli için 2,104 Euro’ya piyasaya sürülen Samsung Galaxy Z Fold 2’den biraz daha ucuz görünüyor. Ancak Haziran ayında hem Galaxy Z Fold 3 hem de Galaxy Z Flip 3’ün önceki modellere göre yüzde 20 daha ucuz olacağı bildirilmişti ancak yeni sızıntıya göre durum pek de öyle görünmüyordu.

Samsung Galaxy Z Flip 3’ten bahsetmişken, fiyatı da uçtu ve 8GB RAM + 128GB depolama modelinin 1.029 Euro’ya mal olduğu söyleniyor. 8GB + 256GB modelinin ise 1.109 Euro’ya mal olduğu söyleniyor. Galaxy Z Fold 3’ün aksine, Galaxy Z Flip 3’ün fiyatı, Temmuz raporunun 128 GB model için 1.183 Euro’ya ve 1.245 Euro’ya mal olacağını iddia ettiği için önceden beklenenden biraz daha ucuz. 256GB modeli için. Samsung Galaxy Z Flip 5G, yaklaşmakta olan halefi biraz daha ucuz hale getirerek 1.399 Euro’dan başladı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Z Fold 3 Ağustos Lansmanı Öncesinde Görüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör