Xiaomi Mi Mix 4’ün 10 Ağustos Lansman Tarihini Açıkladı

blank
Xiaomi Mi Mix 4'ün 10 Ağustos Lansman Tarihini Açıkladı

İçerik: Xiaomi Mi Mix 4’ün 10 Ağustos Lansman Tarihini Açıkladı

Xiaomi Mi Mix 4’ün 10 Ağustos Lansman Tarihini Açıkladı:

Mi Mix 4 lansman tarihi 10 Ağustos olarak belirlendi, Xiaomi Çarşamba günü Weibo’da yayınlanan bir teaser ile duyurdu. Yeni Mi Mix telefonun, mevcut Mi Mix 3 ve Mi Mix 3 5G üzerinde bir yükseltme listesine sahip olması bekleniyor ve bir ekran altı kamera taşıyabilir. Mi Mix 4’ün yanı sıra Xiaomi, 10 Ağustos’taki büyük ölçekli etkinliğinde başka cihazları da piyasaya sürüyor. Bunlar, yeni akıllı telefonlarından ve tabletlerinden bazılarını içerebilir. Etkinlik, özellikle yeni Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Flip katlanabilir telefonlarını tanıtacağı Samsung Galaxy Unpacked’den sadece bir gün önce gerçekleşiyor.

Xiaomi, Mi Mix 4’ün lansman tarihini duyurmak için teaser resmini yayınladı. Bu, Xiaomi CEO’su Lei Jun’un Şubat ayında Mi Mix 4’ün gelişini onaylamasından aylar sonra geliyor.

Jun, Salı günü Weibo’da yayınlanan bir notta belirtildiğine göre, Xiaomi’nin 10 Ağustos etkinliğinin birkaç yeni cihaz daha getirmesi bekleniyor. Bu cihazlar, söylentili Mi CC 11 ve şirketin yeni tabletleri dahil olmak üzere akıllı telefonları içerebilir. Xiaomi’nin şu anda yeni Android tablet modellerinden üçü olarak Mi Pad 5, Mi Pad 5 Pro ve Mi Pad 5 Lite üzerinde çalıştığına dair söylentiler var.

Etkinliğini 10 Ağustos olarak ayarlayan Xiaomi, Samsung ve Galaxy Unpacked etkinliğinin önüne geçmeyi planlıyor gibi görünüyor. Güney Koreli devin 11 Ağustos’ta düzenleyeceği etkinlikte Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 katlanabilir telefonlarının yanı sıra Galaxy Watch 4 akıllı saat ve Galaxy Buds 2 kulaklıklarını tanıtması bekleniyor.

Samsung’un yeni katlanabilir telefonları, Xiaomi’nin Mi Mix 4’ünden gelen ısıyla karşı karşıya kalabilir, ancak Çinli şirketin de katlanabilir telefonlarının işlerde olduğu söylentileri var.

Mi Mix 4 özellikleri (beklenen)
Mi Mix 4 ile ilgili detaylar henüz resmi olarak açıklanmasa da, telefon bir süredir söylentilerin bir parçası. İddiaya göre, Çin’in sertifika sitesi TENAA’da 2106118C model numarasıyla göründü. Bir render ayrıca Mi Mix 4’ün tamamen görünmez bir ekran altı selfie kamerasına ve arkada ikincil bir ekrana sahip olabileceğini öne sürdü – tıpkı Mi 11 Ultra gibi. Bununla birlikte, Weibo’daki bir haberci, yakın zamanda yeni Mi Mix 4’ün ikincil bir ekranla gelmeyeceğini ve bunun yerine 6.67 inç birincil full HD+ OLED ekrana sahip olabileceğini belirtti.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xiaomi Mi Mix 4’ün 10 Ağustos Lansman Tarihini Açıkladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör