64 Megapiksel Kameralı Honor Play 5T Pro Piyasaya Sürüldü

blank
64 Megapiksel Kameralı Honor Play 5T Pro Piyasaya Sürüldü

İçerik: 64 Megapiksel Kameralı Honor Play 5T Pro Piyasaya Sürüldü

64 Megapiksel Kameralı Honor Play 5T Pro Piyasaya Sürüldü:

Honor Play 5T Pro, 64 megapiksel ana arka kameraya sahip ve 22,5W hızlı şarj desteği sunan Çin’de Perşembe günü piyasaya sürüldü. Akıllı telefon, 4.000 mAh pil ve ekranın üst ortasına yerleştirilmiş bir oyuk ile 6,6 inç delikli bir ekrana sahip. Yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısına sahip ve arkadaki kamera modülü, sol üst köşeye dikdörtgen şeklinde yerleştirilmiş. Honor Play 5T Pro, MediaTek Helio G80 SoC tarafından desteklenmektedir ve 4G bağlantı desteği ile birlikte gelir.

Honor Play 5T Pro özellikleri
Teknik özellikler cephesinde, Honor Play 5T Pro, Android 10 tabanlı Magic UI 4.0 yazılımında çalışır. 6.6 inç full-HD+ (1.080×2.400 piksel) TFT LCD ekrana sahiptir ve üst ortasında bir delik vardır. Telefon, 8GB RAM ile eşleştirilmiş MediaTek Helio G80 SoC tarafından desteklenmektedir. Dahili depolama 128 GB’dir.

Honor Play 5T Pro’nun arkasında, f/1.9 diyafram açıklığına sahip 64 megapiksel ana sensör ve f/2.4 diyafram açıklığına sahip 2 megapiksel derinlik sensörü içeren çift kamera kurulumu bulunuyor. Telefonun ön tarafında f/2.0 diyafram açıklığına sahip 16 megapiksel sensör bulunacak.

Honor tarafından Play 5T Pro’da tanıtılan arka kamera özellikleri arasında AI fotoğrafçılığı, yüksek piksel modu, hızlandırılmış fotoğrafçılık, gece sahne modu, portre modu, panorama, HDR, filtre, filigran, gülen yüz yakalama, sesle kontrol fotoğrafçılığı, sürekli çekim yer alıyor. , ve dahası. Ön kamera özellikleri arasında portre modu, hızlandırılmış fotoğrafçılık, filtreler, gülen yüz yakalama, otoportre yansıtma, sesle kontrol fotoğrafçılığı, zamanlı fotoğrafçılık ve jest fotoğrafçılığı bulunur.

Honor Play 5T Pro, 22.5W hızlı şarj desteği ile 4.000mAh pil içerir. Sadece 30 dakikada yüzde 53’e kadar şarj olduğunu iddia ediyor. Bağlantı seçenekleri arasında Wi-Fi 802.11 ac, Bluetooth v5.1, USB Type-C bağlantı noktası, GPS, 4G LTE ve daha fazlası bulunur. Yana monte edilmiş bir parmak izi sensörüne sahip ve yaklaşık 179 gram ağırlığında. Gemideki sensörler arasında ortam ışığı sensörü, pusula ve yerçekimi sensörü bulunur.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 64 Megapiksel Kameralı Honor Play 5T Pro Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör