Amazon, New World MMO’sunu 28 Eylül’e Erteledi

blank
Amazon, New World MMO'sunu 28 Eylül'e Erteledi

İçerik: Amazon, New World MMO’sunu 28 Eylül’e Erteledi

Amazon, New World MMO’sunu 28 Eylül’e Erteledi:

Amazon, Yeni Dünya’yı daha önce ilan ettiği 31 Ağustos çıkış tarihinden sadece haftalar önce erteledi. Şimdi yaklaşık bir ay sonra, 28 Eylül’de gelecek, böylece Amazon Game Studios, cilalama, hataları düzeltme ve kararlılığı iyileştirme için fazladan birkaç hafta harcayabilir. Şirket, MMO’nun son kapalı betası sırasında topladığı oyuncu geri bildirimlerini takiben Yeni Dünya’yı tekrar ertelemeye karar verdiğini söyledi.

“Bu, alınması kolay bir karar değildi. Kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk kez değiştirmediğimizi ve biraz daha beklemenin hayal kırıklığı yaratabileceğini biliyoruz.” Amazon Game Studios Twitter’da söyledi. “Ancak, lansman sırasında size mümkün olan en yüksek kalitede oyunu sunduğumuzdan emin olmak istiyoruz.”

Hâlâ takip edenler için, bu Yeni Dünya’nın dördüncü gecikmesi. Amazon oyunu ilk duyurduğunda, Mayıs 2020’de çıkacağını söyledi. Amazon bir ay sonra oyunu 2021 baharına geri iteceğini açıklamadan önce, çıkış tarihi başlangıçta 25 Ağustos 2020’ye düştü. , daha sonra oyunu en son planlanan 31 Ağustos çıkış tarihine erteledi.

Amazon Game Studios’un ana şirketi için bir başarı elde etmesi için çok fazla baskı olduğunu söylemek yetersiz kalır. Amazon, ilk AAA oyunu olan Crucible’ın kullanılabilirliğini geri almak için alışılmadık bir adım attıktan sonra oyunun ilk büyük gecikmesini duyurdu. Daha sonra bu oyunun gelişimini sonlandırdı. Amazon’un CEO’luğunu devralmadan önce Andy Jassy, ​​çalışanlarına stüdyoya bağlı olduğunu söyledi. Bir e-postada, “Amazon Game Studios’ta henüz tutarlı bir şekilde başarılı olamasak da, orada kalırsak başaracağımıza inanıyorum” dedi. Şimdi, güvenin hak edilmiş olduğunu kanıtlamak Yeni Dünya ekibinde.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Amazon, New World MMO’sunu 28 Eylül’e Erteledi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Sony, PlayStation Now’ı Telefonlara Getirmeyi Planlıyor

Sony, PlayStation Now’ı Telefonlara Getirmeyi Planlıyor: Oyunlarını telefonlara taşımayı umut eden tek büyük konsol üreticisi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör