Paramount+, 2022’de Avrupa’da Piyasaya Sürülecek

blank
Paramount+, 2022'de Avrupa'da Piyasaya Sürülecek

İçerik: Paramount+, 2022’de Avrupa’da Piyasaya Sürülecek

Paramount+, 2022’de Avrupa’da Piyasaya Sürülecek:

Paramount+ sonunda biraz yardımla Avrupa’ya yayılıyor. ViacomCBS, Sky ile Paramount+’ı 2022’de İngiltere, Avusturya, Almanya, İrlanda, İtalya ve İsviçre’de başlatmak için bir anlaşma yaptı. Anlaşma, Sky’ın ViacomCBS ödemeli TV kanallarını genişletmesi karşılığında akışlı TV hizmetini Sky platformlarında kullanılabilir hale getirecek Comedy Central gibi.

Hem Paramount+’ya doğrudan abonelik hem de paketler seçeneğine sahip olacaksınız. Sky Cinema aboneleri Paramount+’ı ücretsiz olarak alırken, diğer Sky müşterileri bunu hesaplarına eklemek zorunda kalacak.

ViacomCBS, fiyatlandırma veya yerel içerik farklılıkları sağlamadı, ancak yayıncının bölgede akış gösterileri yürütmek için rakipleriyle zaten anlaşmaları olması dikkat çekici. Netflix ve Amazon Prime Video, örneğin İngiltere’de Star Trek: Discovery, Picard ve Lower Deck’i taşıma haklarına sahiptir.

Paramount+ Amerika, Avustralya, Macaristan, Rusya ve Orta Doğu’da zaten mevcuttur. Yine de bu, bugüne kadarki en önemli genişleme olabilir. Avrupa, yayın akışı için önemli bir pazardır ve Sky’ın bölgedeki etkisi, hizmeti başka türlü düşünmeyecek olan insanların önüne koyabilir. Bu, Paramount+’ı Netflix veya Prime Video gibi ağır toplar seviyesine getirmeyecek, ancak HBO Max gibi dar odaklı rakiplere karşı rekabete yardımcı olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Paramount+, 2022’de Avrupa’da Piyasaya Sürülecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör