Samsung Galaxy A52s 5G’nin Tasarımı Sızdırıldı

blank
Samsung Galaxy A52s 5G'nin Tasarımı Sızdırıldı

İçerik: Samsung Galaxy A52s 5G’nin Tasarımı Sızdırıldı

Samsung Galaxy A52s 5G’nin Tasarımı Sızdırıldı:

Samsung Galaxy A52s 5G’nin resmi görünümlü renderları, iki bahşişçi aracılığıyla çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Sızan görüntüler, Samsung’un yaklaşmakta olan orta sınıf akıllı telefonu ile sunabileceği tasarım ve dört renk seçeneğini öneriyor. Bahşiş verenlerden biri, yakında piyasaya sürülecek akıllı telefon için önemli bir özellik ve iddia edilen fiyatı da paylaştı. Geçen ayın sonlarında akıllı telefon, Samsung’un akıllı telefonla sunabileceği bazı temel özellikleri açıklayan Geekbench kıyaslama web sitesinde de görüldü. Galaxy A52s 5G’nin piyasaya sürülmesiyle ilgili resmi bir onay yok.

Samsung Galaxy A52s 5G için resmi görünümlü görüntüler, bilgi sahibi Roland Quandt (@rquandt) tarafından paylaşıldı. Görüntüler, başka bir bilgi veren Snoopy (@snoopytech) tarafından adlandırılan dört seçeneği gösterir – Müthiş Siyah, Müthiş Nane, Müthiş Mor ve Müthiş Beyaz. Samsung daha önce bu seçeneklerden üçünü akıllı telefonun öncülü Galaxy A52 5G’de sunmuştu ve Müthiş Nane, Müthiş Mavi seçeneğinin yerini alıyor gibi görünüyordu.

blank

Samsung Galaxy A52s 5G’nin tasarımı, görsellerde gösterildiği gibi, selefine benziyor. Arka tarafta, dörtlü kamera kurulumunun tasarımı, Mart ayında piyasaya sürülen eski telefona benziyor gibi görünüyor. Ön tarafta, akıllı telefon dokunmatik ekranın etrafında ince çerçeveler alıyor. Selfie kamerası, ekranda delikli bir oyuğa yerleştirilmiştir. Sağ tarafta, akıllı telefon ses seviyesi düğmelerine ve güç düğmesine sahip. Görüntüler akıllı telefonun üstünü veya altını göstermiyor, bu nedenle kaç hoparlör alacağını ve Samsung’un 3,5 mm kulaklık jakı verip vermeyeceğini belirlemenin bir yolu yok.

Hatırlamak gerekirse, geçen ayın sonlarında Galaxy A52s 5G, SM-A528B model numarasıyla Geekbench kıyaslama web sitesinde görüldü. Android 11 çalıştıracak Samsung akıllı telefonu listeliyor ve 8GB RAM ile gelmesi bekleniyor. Akıllı telefon ayrıca 2,4 GHz en yüksek saat hızına sahip Snapdragon 778G SoC olduğuna inanılan ‘lahaina’ kod adlı sekiz çekirdekli bir işlemci ile listelendi. Galaxy A52s 5G, tek çekirdekli testlerde 770 puan ve çok çekirdekli testlerde 2.804 puan aldı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy A52s 5G’nin Tasarımı Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

HP’nin Yeni Spectre x360 Bilgisayarları OLED Ekranlara Sahip

HP’nin Yeni Spectre x360 Bilgisayarları OLED Ekranlara Sahip: HP, en yeni Spectre x360 2’si 1 …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör