TikTok, Yeni Hikayeler Özelliğini ABD Dışında Test Ediyor

blank
TikTok, Yeni Hikayeler Özelliğini ABD Dışında Test Ediyor

İçerik: TikTok, Yeni Hikayeler Özelliğini ABD Dışında Test Ediyor

TikTok, Yeni Hikayeler Özelliğini ABD Dışında Test Ediyor:TikTok, imza niteliğindeki kısa biçimli videolarının biçimini kopyalayan diğer şirketlere yabancı değil, ancak şimdi aynı şeyi Hikayeler için de yapabilir. Sosyal medya danışmanı ve eski The Next Web yazarı Matt Navarra tarafından paylaşılan bir tweet’e göre şirket, 24 saat sonra kaybolan gönderileri tanıttı. TikTok, Variety’ye şu anda özelliği ABD dışındaki küçük bir kullanıcı grubuyla test ettiğini ve uygulama içinde kalıcı bir fikstür olamayacaklarını vurguladı.

Şirket sözcüsü Engadget’a “Her zaman topluluğumuza değer katmanın ve TikTok deneyimini zenginleştirmenin yeni yollarını düşünüyoruz” dedi. “Şu anda yaratıcılara yaratıcı fikirlerini TikTok topluluğu için hayata geçirmeleri için ek biçimler vermenin yollarını deniyoruz.”

Snapchat, Facebook’tan LinkedIn’e herkes tarafından yaygın bir şekilde kopyalanmadan önce Hikayeleri içeren ilk uygulamaydı. Twitter da özelliği Fleets ile platformunda çalıştırmaya çalıştı, ancak bu deney bu hafta başlarında sona erdi. Rakiplerine çok benzeyen TikTok, özellikle YouTube gibi başarısını çoğaltmak için milyonlarca yatırım yapan şirketlerle alakalı kalmak için Hikayeler eklemesi gerektiğini hissedebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: TikTok, Yeni Hikayeler Özelliğini ABD Dışında Test Ediyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Siber Zorbalıktan Korunmanın 7 Yolu

Siber Zorbalıktan Korunmanın 7 Yolu: Koronavirüs salgını dünyayı benzeri görülmemiş bir belirsizlik, finansal istikrarsızlık ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör