Yelp, İşletmelerin Aşılı Müşteri Taleplerini Gösterecek

blank
Yelp, İşletmelerin Aşılı Müşteri Taleplerini Gösterecek

İçerik: Yelp, İşletmelerin Aşılı Müşteri Taleplerini Gösterecek

Yelp, İşletmelerin Aşılı Müşteri Taleplerini Gösterecek:

Geçen yıl Yelp, işletmelerin müşterilere pandeminin ilk aşamalarında nasıl faaliyet gösterdiklerini iletmelerine yardımcı olmak için uygulamasına bir COVID-19 bölümü ekledi. Delta varyantı işleri karmaşık hale getirirken şirket, mağaza ve restoranların listelerine ekleyebilecekleri iki yeni etiket sunuyor.

Artık müşterilerin işletmelerine girmek için aşı kanıtına ihtiyaç duyup duymadıklarını ve personelinin aşılarının tam olup olmadığını söyleyebiliyorlar. Bir Yelp kullanıcısı olarak, bu etiketleri içeren mağaza ve restoranlar için filtreleme seçeneğine sahip olacaksınız. Bununla birlikte, bunlar isteğe bağlıdır ve yalnızca işletmenin sahibi bunları eklemeye karar verebilir. Geçmişte diğer etiketleri tanıtırken yaptığı gibi, Yelp bu özellikleri ekleyen işletmelerin sayfalarını “proaktif olarak” izleyeceğini söylüyor. onların listelenmesi. Şirketin içerik yönergeleri, birinin bir işletmeyle ilgili ilk elden deneyimlerine dayanarak bir inceleme yazmasını gerektirir. Ancak bu, bazı insanların aşı gibi şeyler hakkında ne hissettiklerini ifade etmek için platformu kullanmasını engellemedi.

Buna karşılık şirket, çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığını ve güvenliğini koronavirüsten en iyi şekilde nasıl koruyacaklarına dair tutumlarıyla dikkat çeken işletmelerin sayfalarına uyarılar yerleştirdi. 2021’in başlangıcından bu yana Yelp, bu uyarıların yaklaşık 100’ünü yayınladı ve yaklaşık 4.500 incelemenin kaldırılmasına yol açtı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yelp, İşletmelerin Aşılı Müşteri Taleplerini Gösterecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör