Microsoft, Windows İçin OneNote Uygulamalarını Birleştiriyor

blank
Microsoft, Windows İçin OneNote Uygulamalarını Birleştiriyor

İçerik: Microsoft, Windows İçin OneNote Uygulamalarını Birleştiriyor

Microsoft, Windows İçin OneNote Uygulamalarını Birleştiriyor:

Önümüzdeki 12 ay boyunca Microsoft, tek bir kullanıcı deneyimi oluşturmak amacıyla Windows’taki OneNote uygulamaları için bir dizi güncelleme yayınlıyor. Şu anda kişilerin kullanabileceği iki sürüm vardır: Office ile birlikte yüklenen OneNote uygulaması ve Microsoft Store’da bulunan Windows 10 için OneNote uygulaması. Microsoft, OneNote uygulamasını şu anda Windows 10’da önceden yüklenmiş olan eşdeğerine özel özelliklerle güncelleyecek ve ayrıca programa görsel bir yenileme sağlayacaktır.

Microsoft başlangıçta OneNote uygulamasını Windows 10 için olanı kullanıma sunulduğunda öldürmeyi amaçladı, ancak planlarını değiştirdi ve 2019’da uygulamayı yeniden canlandırdı. Not alma programını bir dizi yeni özellikle yükseltti ve yılda bir Office yüklemeleriyle birlikte paketledi. sonra. Şimdi teknoloji devi, Microsoft’un Windows 11’e daha kusursuz bir görünüm kazandırma çabalarının bir parçası olarak OneNote’u diğer Windows uygulamalarıyla paylaşacağı görsel öğelerle güncelleyeceğini söylüyor. Birleştirilmiş OneNote uygulaması, en yeni Microsoft kalem ve mürekkep özelliklerinin yanı sıra yeni bir gezinme kullanıcı arabirimi düzeni seçeneğine de erişim elde edecek.

Office ile yüklü uygulamayı zaten kullananların, gelecek güncellemelerin kullanıma sunulmasını beklemekten başka bir şey yapmaları gerekmez. Windows 10 için OneNote kullananlara gelince, Microsoft, hazır olduğunda diğer uygulamaya yükseltme yapmaları için onlara bir uygulama içi davet gönderecek. Şirket, 2022’nin ikinci yarısında davetiye göndermeye başlamayı umduğunu ve şimdi kuruluşlara, gelecek yıl geçiş yapmak zorunda kalmamaları için personelini OneNote uygulamasını kullanmalarını tavsiye ediyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft, Windows İçin OneNote Uygulamalarını Birleştiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör