Paramount+, South Park’ı 900 Milyon Dolara Satın Aldı

blank
Paramount+, South Park'ı 900 Milyon Dolara Satın Aldı

İçerik: Paramount+, South Park’ı 900 Milyon Dolara Satın Aldı

Paramount+, South Park’ı 900 Milyon Dolara Satın Aldı:

Bugüne kadarki ilk ve tek South Park filmi olan Bigger, Longer and Uncut’ın yayınlanmasından yirmi yıl sonra, dizinin yaratıcıları Trey Parker ve Matt Stone, ikisi ile imzalanan yeni bir anlaşmanın parçası olarak Paramount+ için 14 doğrudan yayın yapan film üretecek. ViacomCBS, gösteriyi 2027’ye kadar Comedy Central’da tutacak. Bloomberg’e göre, anlaşma altı yılda 900 milyon dolardan fazla değere sahip ve AT&T yan kuruluşu WarnerMedia’nın HBO Max için gösteriye özel yayın haklarını güvence altına almak için 2019’da harcadığı yaklaşık 500 milyon dolarlık tutarı kolayca gölgede bırakıyor. .

Parker ve Stone, 2004’teki Team America: World Police’den beri birlikte bir film yapmadılar. ViacomCBS anlaşmalarına dahil olan ilk iki film bu yıl içinde gösterime girecek. Stone, Bloomberg’e kendisinin ve Parker’ın filmleri yeni karakterler ve konseptler tanıtmak için bir fırsat olarak kullanarak South Park dünyasını genişletmeyi planladıklarını söyledi.

Anlaşmanın içermediği şey, South Park TV dizisinin yayın hakları. Yukarıda belirtildiği gibi, Viacom bunları 2019’da WarnerMedia’ya lisansladı ve bu anlaşma hala yürürlükte. Ancak markaya yapılan 900 milyon dolarlık yatırım, şirketin seriyi eninde sonunda Paramount+’a getirmeye çalışacağını gösteriyor.

ViacomCBS yöneticisi Chris McCarthy, bugünün haberlerini açıklayan basın açıklamasında bu kadar ipucu verdi. “Matt ve Trey, kültürümüzün saçmalıklarını şişirmek için aşırı mizahlarını zekice kullanan birinci sınıf yaratıcılar ve Paramount+ ve Comedy Central’ı beslemeye yardımcı olmak için onlarla olan uzun ilişkimizi genişletmek ve derinleştirmek için heyecanlıyız” dedi. “South Park gibi marquee içeriğini franchise vermek ve Matt ve Trey gibi muazzam yeteneklerle yeni IP geliştirmek, Paramount+’ı büyütmeye devam etme stratejimizin merkezinde yer alıyor.”

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Paramount+, South Park’ı 900 Milyon Dolara Satın Aldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör