Virgin Galactic, 450.000 $ ‘a Tekrar Uzaya Bilet Satıyor

blank
Virgin Galactic, 450.000 $ 'a Tekrar Uzaya Bilet Satıyor

İçerik: Virgin Galactic, 450.000 $ ‘a Tekrar Uzaya Bilet Satıyor

Virgin Galactic, 450.000 $ ‘a Tekrar Uzaya Bilet Satıyor:

Artık Virgin Galactic’in uzay turlarından birinde bir koltuk satın alma şansınız var – bunun için 450.000 dolar ödeyebilmeniz şartıyla. Şirket, kurucusu Richard Branson’ın Virgin Galactic’in ilk tam mürettebatlı uzay uçuşu için diğer “görev uzmanları” ile uçmasından bir aydan kısa bir süre sonra bilet satışlarını yeniden açtı. Duyuruyu yılın ikinci çeyreğine ilişkin mali sonuçlarıyla birlikte yaptı ve burada özel uzay şirketinin “2022’de ticari hizmete başlama yolunda anlamlı ilerleme kaydettiğini” söyledi.

Virgin Galactic size aralarından seçim yapabileceğiniz üç tüketici seçeneği sunuyor. Neredeyse yarım milyona mal olan tek bir koltuğa ek olarak, gruplar için çok koltuklu paketler satıyor ve tam uçuş satın alma imkanı sunuyor. Şirketin VSS Unity uzay aracının mevcut yinelemesi, iki pilota ek olarak dört yolcu alabiliyor, bu nedenle tam uçuşların satışı mümkün değil. Virgin Galactic, gelecekteki uçuşları rezerve etmekle ilgilenen müşteriler için bir devam öncelik listesi oluşturacak olsa da, “önemli ölçüde erken el kaldıranlar listesine” öncelik verecek.

CNBC’nin belirttiği gibi, bir sonraki tarifeli uçuşunda İtalyan Hava Kuvvetleri üyeleri yer alacak. Bundan sonra şirket, jet motorlu taşıyıcı uçağı VMS Eve’i yenilemek için 2022’nin ortalarına kadar ara verecek. Bu süreden sonra bir planlı test uçuşu daha olacağından, bu, Virgin Galactic’in astronotlara ödeme yapmak için ilk resmi uçuşunu tekrar ertelediği anlamına geliyor. Bu yılın başlarında, şirket ilk ticari uçuşunu 2022’nin başlarında başlatmayı umuyordu, ancak şimdi CNBC’ye yeni hedefinin 2022’nin üçüncü çeyreğinin sonlarında olduğunu söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Virgin Galactic, 450.000 $ ‘a Tekrar Uzaya Bilet Satıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Türk Bilim İnsanları İki Yeni Gezegen Keşfetti

Türk Bilim İnsanları İki Yeni Gezegen Keşfetti: Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TÜBİTAK 1336 …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör