Xbox, 10 Ağustos’ta Başka Bir Bağımsız Oyunu Sergileyecek

blank
Xbox, 10 Ağustos'ta Başka Bir Bağımsız Oyunu Sergileyecek

İçerik: Xbox, 10 Ağustos’ta Başka Bir Bağımsız Oyunu Sergileyecek

Xbox, 10 Ağustos’ta Başka Bir Bağımsız Oyunu Sergileyecek. Microsoft, önümüzdeki hafta Twitch’te yılın ikinci ID@Xbox bağımsız oyun vitrinine ev sahipliği yapacak. Akış, 10 Ağustos saat 12:00 ET’de başlıyor. Twitch Gaming ve Xbox kanallarında izleyebilirsiniz.

Xbox, Rebellion ve Chump Squad dahil olmak üzere geliştiricileri ve yayıncıları içerecek olan vitrin sırasında “tonlarca” oyun sergileyecek. OlliOlli World ve The Artful Escape gibi oyunlardaki güncellemelerin yanı sıra yeni oyunlar da duyurulacak.

Bazı Xbox Game Pass haberleri de olacak. Mart ayındaki ilk ID@Xbox ve Twitch vitrini sırasında Microsoft, çıkış gününde Game Pass’e bağlı olan S.T.A.L.K.E.R. dahil 22 bağımsız oyun daha açıkladı.

2, Boyfriend Dungeon ve The Ascent, geçen hafta geldiğinden beri havaya uçtu. Salı günü, Game Pass için bir rota belirleyen bir sürü oyun hakkında daha fazla bilgi edinmeyi bekleyebilirsiniz.

Vitrin, bu ay gerçekleşen tek dikkate değer oyun etkinliği değil. Gamescom’un Açılış Gecesi Canlı, 25 Ağustos’a ayarlandı.

Ev sahibi ve yapımcı Geoff Keighley’e göre, iki saatlik şenlik, bu tatil sezonunun en büyük oyunlarından bazılarını gösterecek ve “ötesinde ne olduğuna” bir bakış sunacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xbox, 10 Ağustos’ta Başka Bir Bağımsız Oyunu Sergileyecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Sony, PlayStation Now’ı Telefonlara Getirmeyi Planlıyor

Sony, PlayStation Now’ı Telefonlara Getirmeyi Planlıyor: Oyunlarını telefonlara taşımayı umut eden tek büyük konsol üreticisi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör