Evil Dead: The Game Şubat 2022’ye Ertelendi

blank
Evil Dead: The Game Şubat 2022'ye Ertelendi

İçerik: Evil Dead: The Game Şubat 2022’ye Ertelendi

Evil Dead: The Game Şubat 2022’ye Ertelendi:

Geçen yıl, Boss Team ve Sabre Interactive, Evil Dead: The Game with Bruce Campbell’in orijinal film rolünü yeniden canlandıracağını duyurdu. 2021’de bir ara gelecek. Şimdi, geliştiriciler belirli ve biraz daha geç bir çıkış tarihi olan Şubat 2022’yi tweetlediler.

Ekip, gecikmenin nedeninin “ekibe cila için biraz daha zaman vermek ve bunun hepinizin beklediği nihai Evil Dead deneyimi olmasını sağlamak” olduğunu tweetledi. “Bu ek süre, aynı zamanda, kooperatif arkadaşlarınız olmadan oyunun keyfini çıkarmanıza izin verecek tek oyunculu bir seçeneği uygulamamıza da izin veriyor.”

Aralık ayındaki lansman fragmanında gördüğümüz gibi, Campbell’s Ash, Kelly ve ekibiyle birlikte güçlü bir iblis tarafından yönetilen Deadite’larla savaşmak için birlikte çalışmak zorunda. Bunu, motorlu testere eli ve Bruce Campbell’ın zekice sloganları ile Dead by Daylight tarzı asimetrik bir başlık olarak düşünebilirsiniz. Aynı zamanda tanıdık karakterler, yerel ayarlar ve kana bulanmış zombiler şeklinde bol miktarda kan içeren büyük bir nostalji dolgusu ile birlikte geliyor.

Evil Dead: The Game, geliştiricinin web sitesine göre “PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Nintendo Switch için çok oyunculu işbirliği ve PvP” sunacak. Yeni karakter güncellemeleri, ön sipariş kullanılabilirliği ve Bruce Campbell’ın yer aldığı bir sonraki oyun videosu hakkında daha fazla bilgi için Twitter sayfalarını takip etmeye devam etmenizi tavsiye ettiler.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Evil Dead: The Game Şubat 2022’ye Ertelendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Sony, PlayStation Now’ı Telefonlara Getirmeyi Planlıyor

Sony, PlayStation Now’ı Telefonlara Getirmeyi Planlıyor: Oyunlarını telefonlara taşımayı umut eden tek büyük konsol üreticisi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör