Google, 26 Ağustos’ta Pixel 5a’yı Piyasaya Sürebilir

blank
Google, 26 Ağustos'ta Pixel 5a'yı Piyasaya Sürebilir

İçerik: Google, 26 Ağustos’ta Pixel 5a’yı Piyasaya Sürebilir

Google, 26 Ağustos’ta Pixel 5a’yı Piyasaya Sürebilir:

Google, Pixel 6 ile ilgili ilk resmi ayrıntıları birkaç gün önce sundu ve görünüşe göre şirket Pixel 5a’yı da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Önceki sızıntılar, telefonun yenilenmiş bir Pixel 4a 5G olacağını öne sürdü ve yeni bir rapor olası özelliklere biraz daha ışık tuttu.

Front Page Tech’ten Jon Prosser’a göre cihazın Pixel 5 ile aynı kameraya, ayrıca bir kulaklık jakına ve bir IP67 derecesine sahip olacağı bildiriliyor. Rapor, Pixel 5a’nın Qualcomm’un Snapdragon 765G 5G yonga setini kullanacağını ve 6 GB RAM’e sahip olacağını gösteriyor. Prosser’a göre 4.650 mAh pil olacak ancak kablosuz şarj desteği olmayacak. Telefonun 6,4 inç ekrana ve çoğunlukla Siyah renk seçeneğine sahip olması bekleniyor.

Tüm bunlar ilginizi çekiyorsa, Pixel 5a’yı almak için çok fazla beklemeniz gerekmeyebilir. Rapor, Google’ın cihazı 26 Ağustos’ta 450 $ karşılığında piyasaya süreceğini öne sürüyor.

Google, Nisan ayında, o zamanki söylentilerin aksine, 5G’li bir Pixel 5a ürettiğini söyledi. Cihazın yalnızca ABD ve Japonya’ya ineceğini ve “geçen yılki a serisi telefonun tanıtıldığı zamana göre duyurulacağını” söyledi. Eylül 2020’de Pixel 4a’yı ortaya çıkardı, bu nedenle bir Ağustos duyurusu ve çıkış tarihi hemen hemen eşleşmelerle ilgili. Google’ın 5G olmayan bir Pixel 5a yayınlamayı planlayıp planlamadığı belli değil.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google, 26 Ağustos’ta Pixel 5a’yı Piyasaya Sürebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör