iQoo 8’in Özellikleri Lansmandan Önce Tanıtıldı

blank
iQoo 8'in Özellikleri Lansmandan Önce Tanıtıldı

İçerik: iQoo 8’in Özellikleri Lansmandan Önce Tanıtıldı

iQoo 8’in Özellikleri Lansmandan Önce Tanıtıldı:

iQoo 8 serisi 17 Ağustos’ta piyasaya sürülecek. Seride iki telefon yer alacak – temel iQoo 8 ve iQoo 8 Pro. Lansman öncesinde, telefonun temel özellikleri sızdırıldı ve hatta bazıları resmi olarak onaylandı. iQoo 8 Pro modelinin de çizgili bir tasarıma ve dokulu bir panele sahip bir BMW Motorsport Edition ile geleceği bildiriliyor. Telefonun Qualcomm Snapdragon 888+ SoC tarafından desteklendiği onaylandı.

Şirket, Çin’de iQoo 8 serisinin lansmanını duyurmak için Weibo’ya gitti. En son teaser posteri, temel özellikleri doğrulamaktadır. Telefon, Qualcomm Snapdragon 888+ SoC tarafından desteklenecek ve bir LPDDR5 RAM paketleyecektir. iQoo 8 serisinin ayrıca UFS 3.1 depolaması sunacağı da konuşuluyor.

Ek olarak, bahşiş veren Bald Panda Weibo’ya iQoo 8’in üst ortasında bir delik bulunan düz bir ekrana sahip olabileceğini sızdırdı. Telefonun 120W hızlı şarjı desteklemesi ve oyun oynamaya uygun olması muhtemel. Tipster, telefonun Snapdragon 888+ SoC tarafından desteklenebileceğini yineliyor.

Bahşiş veren kişi ayrıca iQoo 8 Pro BMW Motorsport Edition’ın posterini de sızdırdı (GizmoChina aracılığıyla). Poster, telefonun siyah karbon fiber varyantında da tanıtılabileceğini gösteriyor. Pro modelinin kavisli bir kenar ekrana sahip olduğu ve arkadaki dikdörtgen kamera modülünün üç sensör içerdiği görülüyor. İki büyük sensörün küçük bir sensöre eşlik ettiği görülüyor. Poster, iQoo 8 Pro’nun 2K Retina ekran ve 120W hızlı şarj desteği içermesini tavsiye ediyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iQoo 8’in Özellikleri Lansmandan Önce Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör