Mi Mix 4 Spesifikasyonları Geekbench Listelerinde Belli Oldu

blank
Mi Mix 4 Spesifikasyonları Geekbench Listelerinde Belli Oldu

İçerik: Mi Mix 4 Spesifikasyonları Geekbench Listelerinde Belli Oldu

Mi Mix 4 Spesifikasyonları Geekbench Listelerinde Belli Oldu:

Mi Mix 4’ün Geekbench’e geçtiği iddia ediliyor ve listeleme bazı özellikleriyle ilgili ipuçları veriyor. Xiaomi kısa süre önce 10 Ağustos’ta Çin’de Mi Mix 4’ü piyasaya süreceğini ve 2019’da piyasaya sürülen Mi Mix 3 5G üzerinde bir dizi iyileştirme ile geleceğini duyurdu. bazı spesifikasyonları da ima etti. Telefonun Qualcomm Snapdragon 888 SoC tarafından desteklenmesi bekleniyor.

2106118C model numarasına sahip bir Xiaomi telefonu için birden fazla Geekbench listesi var – Mi Mix 4’e ait olduğuna inanılıyor. Bunlar 4+3+1 çekirdek yapılandırmasına sahip sekiz çekirdekli bir SoC gösteriyor ve bunun Snapdragon 888 olması bekleniyor. Telefon ayrıca 12 GB RAM ile listelenmiştir ve Android 11 çalıştırmaktadır.

Mi Mix 4, adından da anlaşılacağı gibi, Xiaomi’nin 2016 yılında piyasaya sürdüğü Mi Mix serisinin bir parçası ve çerçeveleri incelterek en fazla ekran alanını sunma hedefiyle piyasaya çıkıyor. İlk Mi Mix, üç tarafında neredeyse hiç çerçeve olmadan ancak selfie kamerasını barındıran kalın bir çeneyle geldi. Yıllar geçtikçe, Mi Mix telefonlar, saran ekranlı Mi Mix Alpha ve Samsung Galaxy Z Fold benzeri katlanabilir ekranlı en son Mi Mix Fold dışında daha geleneksel bir tasarıma sahipti. Şimdi, Çinli şirket Mi Mix 4’ü piyasaya sürecek ve bazı teknolojik gelişmelerle geleceği söylendi.

Geçen ay, Mi Mix 4’ün çıplak gözle tamamen görünmez olacak bir ekran altı kamera ile gelmesi bekleniyordu. Xiaomi’nin bir süredir bu teknoloji üzerinde çalıştığı ve geçtiğimiz yıl bu teknolojinin üçüncü neslini tanıttığı biliniyor. Telefonun iddia edilen renderları, arkada Mi 11 Ultra tarzı ikincil bir ekran ve dörtlü arka kamera kurulumu gösteriyor. Ayrıca dört renk seçeneği de gösterirler.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Mi Mix 4 Spesifikasyonları Geekbench Listelerinde Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör