Microsoft, Xbox Gece Modunu Test Etmeye Başladı

blank
Microsoft, Xbox Gece Modunu Test Etmeye Başladı

İçerik: Microsoft, Xbox Gece Modunu Test Etmeye Başladı

Microsoft, Xbox Gece Modunu Test Etmeye Başladı:

Sabahın erken saatlerine kadar bir Xbox oyunu oynamaya kararlıysanız endişelenmeyin – gece geç saatlerde yapılan bu seanslar yakında gözleriniz için daha kolay olacak. Verge, Microsoft’un karanlıktan sonra oynamayı daha rahat hale getirmesi gereken bir Xbox gece modunu herkese açık olarak test etmeye başladığını belirtiyor. Bu özellik ekranı, güç düğmesini ve hatta kontrol cihazınızın ışığını karartabilir. İsteğe bağlı bir mavi ışık filtresi teorik olarak göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olur ve keskin parlak görüntülerden kaçınmak için HDR’yi devre dışı bırakabilirsiniz.

İsterseniz özelliği manuel olarak değiştirebilirsiniz, ancak aynı zamanda sabit zamanlarda veya gün batımına ve (yeterince uzun süredir oyun oynuyorsanız) gün doğumuna göre otomatik olarak programlayabilirsiniz.

Xbox gece modu şu anda çok erken Alpha Skip-Ahead halkasındaki test kullanıcıları ile sınırlıdır. Avantajın cilalı bir sürüme ulaşması biraz zaman alacak. Yine de takdir edilmesi muhtemeldir. PC’nizde ve telefonunuzda gece modları bulmak kolaydır, ancak konsollarda gerçekten bu lükse sahip olmadınız. Her şey yolunda giderse, kullandığınız ekran ne olursa olsun daha tutarlı bir gece deneyimi yaşayacaksınız.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft, Xbox Gece Modunu Test Etmeye Başladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör