Windows 11’in Yeni Zamanlayıcı Özelliği Spotify İle Çalışacak

blank
Windows 11'in Yeni Zamanlayıcı Özelliği Spotify İle Çalışacak

İçerik: Windows 11’in Yeni Zamanlayıcı Özelliği Spotify İle Çalışacak

Windows 11’in Yeni Zamanlayıcı Özelliği Spotify İle Çalışacak:

Microsoft, küçük bir Spotify akışının zihninizi keskinleştirmeye yardımcı olabileceğine bahse giriyor. Verge, ürün şefi Panos Panay’ın Windows 11’de konsantre olmanıza yardımcı olmak için Spotify kullanan bir Odak Oturumları özelliğinin ön izlemesini yaptığını bildiriyor. Görevleri molalarla zamanlanmış bölümlere ayıran Pomodoro Tekniğine dayanan yeni Saat uygulaması modu, bir görev seçmenizi (en azından şimdilik Microsoft To Do’dan), bir zamanlayıcı ayarlamanızı ve bir film müziğine ihtiyacınız varsa bir Spotify çalma listesi seçmenizi ister. . Zamanlayıcı bittiğinde, müziğiniz duracak ve kısa bir duraklama zamanının geldiğini size bildirecektir.

Odak Oturumları henüz herkese açık İçeriden Öğrenen Önizlemelerde mevcut değil, ancak bu yılın sonlarında Windows 11’in bitmiş sürümünde mevcut olmaları gerçek bir şans. Microsoft, Spotify’ı daha önce Xbox konsollarıyla entegre etmişti, ancak bu, Windows’taki ilk büyük çaba gibi görünüyor.

Bir Pomodoro uygulaması konsepti yeni değil, ancak bu Windows’ta yerleşik olacak – ve Microsoft açıkça Spotify bağlantısının bir fark yaratacağını umuyor. Önemli bir rekabet avantajı da olabilir. Windows 11’in odak öğeleri, Android ve iOS’taki paralel benzer özelliklerden bahsetmeden, macOS Monterey’in Odak modlarıyla rekabet etmesine yardımcı olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Windows 11’in Yeni Zamanlayıcı Özelliği Spotify İle Çalışacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Snapchat, Sohbetlere Bitmoji Tepkileri Ekleyecek

Snapchat, Sohbetlere Bitmoji Tepkileri Ekleyecek: Snapchat yeni yılı bir dizi yeni özellikle karşılıyor. Önümüzdeki günlerde …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör