Hellblade: Senua’s Sacrifice Xbox Series X/S Yaması Alıyor

blank
Hellblade: Senua's Sacrifice Xbox Series X/S Yaması Alıyor

İçerik: Hellblade: Senua’s Sacrifice Xbox Series X/S Yaması Alıyor

Hellblade: Senua’s Sacrifice Xbox Series X/S Yaması Alıyor:

Ninja Theory, aksiyon-macera oyununun Xbox One’a gelmesinden üç yıl sonra Hellblade: Senua’s Sacrifice için bir Xbox Series X/S optimizasyon yaması yayınladı. Gelişmiş görsellerle birlikte, bir sonraki oyununuzda DirectX ışın izlemeden yararlanabilirsiniz. Ayrıca bir PC güncellemesi de var, ancak bir PlayStation 5 performans yaması için güncel bir plan yok.

Performans modu, Xbox Series X’te maksimum 120 kare hızı ve Xbox Series S’de saniyede 60 kare ile full HD ile 1080p’ye kadar dinamik çözünürlüğü destekler. Çözünürlük modu, Series X’te 60 fps’de 4K’ya kadar dinamik görseller sunar ve Series S’de 30 fps’de 1440p’ye kadar. Zenginleştirilmiş mod, Series X’te 4K’ya ve Series S’de full HD’ye kadar dinamik çözünürlükle her iki konsolda da 30fps’de ışın izleme sağlar. Ninja Teorisi, ayrıntıların güncellendiğini söylüyor , malzemeler ve parçacıklar ve artık bir bölüm seçme seçeneği var.

Yama, Xbox ve PC’ye özel olacak olan Senua’s Saga: Hellblade II’den önce geliyor. Orijinal oyun, bir sonraki Mart ayında Xbox One’a çıkmadan önce 2017’de PC ve PlayStation 4’te çıktı. Microsoft, Ninja Theory’yi 2018 yılında Xbox Game Studios portföyüne ekledi.

Devam filmi için henüz onaylanmış bir çıkış penceresi yok. Microsoft, bu ayın ilerleyen günlerinde Gamescom etkinliği sırasında bazı Xbox Game Studios oyunlarında güncellemeler vaat ediyor, bu yüzden belki o zaman daha fazla ayrıntı öğreneceğiz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Hellblade: Senua’s Sacrifice Xbox Series X/S Yaması Alıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Xbox Geliştirme Kitlerini Kullanmak Zorunda Kaldı

Microsoft, Xbox Geliştirme Kitlerini Kullanmak Zorunda Kaldı. Microsoft bile devam eden Xbox kıtlığının acısını hissediyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör