Microsoft 24 Ağustos’ta Bir Xbox Etkinliğine Ev Sahipliği Yapacak

blank
Microsoft 24 Ağustos'ta Bir Xbox Etkinliğine Ev Sahipliği Yapacak

İçerik: Microsoft 24 Ağustos’ta Bir Xbox Etkinliğine Ev Sahipliği Yapacak

Microsoft 24 Ağustos’ta Bir Xbox Etkinliğine Ev Sahipliği Yapacak:

Gamescom 2021, 25 Ağustos’ta resmi olarak başlamadan önce, Microsoft tamamen dijital etkinliği kendi canlı akışıyla başlatacak. Şirket, 24 Ağustos’ta 13:00 ET/10AM PT’de tatil Xbox programında bir güncelleme paylaşacak. Microsoft’un çok fazla yeni başlık duyurmasını beklemiyoruz. Bunun yerine, Starfield ve Halo Infinite dahil olmak üzere E3 2021 sunumunda vurguladığı oyunların çoğunu göreceğiz gibi görünüyor.

“Bu tatilde Xbox’a gelen bazı inanılmaz oyunlar, aylık abonelik hizmetimiz Xbox Game’in yakında çıkacak sürümleri de dahil olmak üzere bazı üçüncü taraf ortaklarımızla birlikte daha önce duyurulan Xbox Game Studios oyunlarımızdan bazılarına ilişkin kapsamlı güncellemeler alacaksınız. Geçmek ve çok daha fazlası” dedi şirket.

Microsoft sunumu YouTube, Twitch, Facebook Gaming ve Twitter’da yayınlayacak. Ayrıca bugün Xbox FanFest hakkında daha sonraki bir tarihte paylaşmak için daha fazla bilgiye sahip olacağını söyledi. Her zaman olduğu gibi, canlı yayını izleyemiyorsanız, etkinlikten sonra tüm büyük duyuruların kapsamıyla sizi ele alacağız.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft 24 Ağustos’ta Bir Xbox Etkinliğine Ev Sahipliği Yapacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör