Samsung Galaxy A03s’nin Renk Seçenekleri Lansmandan Önce Sızdı

blank
Samsung Galaxy A03s'nin Renk Seçenekleri Lansmandan Önce Sızdı

İçerik: Samsung Galaxy A03s’nin Renk Seçenekleri Lansmandan Önce Sızdı

Samsung Galaxy A03s’nin Renk Seçenekleri Lansmandan Önce Sızdı:

Samsung Galaxy A03s fiyat ve renk seçenekleri internete düştü. Samsung’un yaklaşan bütçe teklifinin üç renk seçeneğiyle piyasaya sürülmesi bekleniyor. Samsung’dan Galaxy A03s’in piyasaya sürülmesiyle ilgili resmi bir açıklama yapılmadı, ancak sertifika web sitelerindeki bazı sızıntılar ve listeler, yakında piyasaya sürülebileceğini gösteriyor. Akıllı telefon, ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC), Wi-Fi Alliance ve Hint Standartları Bürosu (BIS) sertifikasyon web sitelerinin yanı sıra Geekbench kıyaslama web sitesinde tespit edildi.

Samsung Galaxy A03s özellikleri (beklenen)
Galaxy A03s, Samsung’un akıllı telefonda sunabileceği özellikleri öneren çeşitli sertifika ve kıyaslama web sitelerinde görüldü. Yakın tarihli bir ABD FCC listesi, akıllı telefonun TUV Rheinland sertifikasına sahip 5.000 mAh pil içerebileceğini gösteriyor.Geçen ay, Galaxy A03s Wi-Fi Alliance’da da yer aldı ve akıllı telefonun iki farklı modelde sunulabileceğini ima etti – SM-A037F ve SM-A037F/DS. Ayrıca sertifika web sitesi, Samsung akıllı telefonun tek bantlı Wi-Fi b/g/n ve Wi-Fi Direct ile gelebileceğini de belirtti. Bluetooth SIG listesi, Bluetooth v5 ile gelebileceğini gösteriyor.

Galaxy A03s, BIS sertifikasyon web sitesinde görüldüğü için akıllı telefonun piyasaya sürülmesi yakın görünüyor. Ek olarak, akıllı telefonun destek sayfası artık Samsung’un web sitesinde görülebiliyor ve bu da telefonun çift SIM’li varyantının Hindistan’da piyasaya çıkacağından bahsediyor.

Geekbench listesi, Samsung Galaxy A03s’in 4 GB RAM ile eşleştirilmiş 2.30 GHz işlemci ile güçlendirilebileceğini gösteriyor. Listelenen işlemci, ARM MT6765V/WB kod adına sahip ve bunun bir MediaTek Helio G35 SoC olabileceğini ima ediyor. Liste, akıllı telefonun tek çekirdekte 163 puan ve çok çekirdekli testlerde 847 puan aldığını gösteriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy A03s’nin Renk Seçenekleri Lansmandan Önce Sızdı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

iPhone SE 3, 5,69 İnç Ekrana Sahip Olabilir

iPhone SE 3, 5,69 İnç Ekrana Sahip Olabilir: iPhone SE 3 bilgisayar destekli tasarım (CAD) …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör