Samsung Galaxy A52s 5G’nin Özellikleri Belli Oldu

blank
Samsung Galaxy A52s 5G'nin Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Samsung Galaxy A52s 5G’nin Özellikleri Belli Oldu

Samsung Galaxy A52s 5G’nin Özellikleri Belli Oldu:

Samsung Galaxy A52s 5G fiyatı, özellikleri ve görsellerinin bir kez daha internete sızdırıldığı iddia ediliyor. Yeni bilgiler, bir yayın tarafından alıntılanan sızdırılmış bir belge aracılığıyla geliyor. Akıllı telefonun resmi görünümlü renderları, arkada dörtlü kamera kurulumu ve selfie kamerası için merkezi olarak yerleştirilmiş bir delgeç oluğu ile önceki model olan Samsung Galaxy A52 5G’ye çok benzer bir tasarım gösteriyor.

Samsung Galaxy A52s 5G fiyatı (beklenen)
GizNext tarafından yayınlanan bir raporda belirtilen belgeye göre, Samsung Galaxy A52s 5G, tek 6GB RAM + 128GB depolama varyantı için 449 EUR olarak fiyatlandırılacak. Akıllı telefonun iddia edilen fiyatı, Galaxy A52s 5G’nin 450 Euro’ya perakende satış yapabileceğini söyleyen daha önceki bir ipucu ve akıllı telefonun 434,64 Euro olarak fiyatlandırılacağını öne süren bir perakendeci listesiyle eşleşiyor.

Samsung akıllı telefonun, yeni sızıntıya göre Müthiş Siyah, Müthiş Nane, Müthiş Mor ve Müthiş Beyaz olmak üzere dört renk seçeneğiyle geldiği söyleniyor. Renk seçenekleri ve görüntüler de, söylentili akıllı telefonla ilgili ayrıntıları veren önceki bir rapora benziyor.

Samsung Galaxy A52s 5G teknik özellikleri (beklenen)
Sızan belge, akıllı telefonun Adreno 642L GPU ile eşleştirilmiş bir Snapdragon 778G SoC (Geekbench listesinin yanı sıra ABD FCC sertifikası tarafından da önerilen bilgiler) alacağını gösteriyor. Akıllı telefon, 90 Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç full-HD+ Süper AMOLED Infinity-O ekrana ve selfie kamerası için delikli bir oyuğa sahip olabilir.

Samsung Galaxy A52s 5G, 64 megapiksel birincil sensör, 12 megapiksel ultra geniş sensör, 5 megapiksel makro atıcı ve 5 megapiksel derinlik sensörü alabilir. Ayrıca 32 megapiksel selfie atıcı alabilir. Akıllı telefon, 25W hızlı şarjı desteklediği söylenen 4.500mAh pil içerebilir.

Belirtildiği gibi, akıllı telefon ABD FCC ve BIS sertifikasyon web sitelerinde de görüldü ve bu da akıllı telefonun yakında Asya ve diğer pazarlarda piyasaya sürülebileceğini gösteriyor. FCC listesi, Galaxy A52s 5G’nin 12 5G bant, Wi-Fi 6, Bluetooth ve NFC bağlantısı alabileceğini gösteriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy A52s 5G’nin Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör