Sony, Crunchyroll’u Almak İçin 1 Milyar Dolarlık Anlaşma Yaptı

blank
Sony, Crunchyroll'u Almak İçin 1 Milyar Dolarlık Anlaşma Yaptı

İçerik: Sony, Crunchyroll’u Almak İçin 1 Milyar Dolarlık Anlaşma Yaptı

Sony, Crunchyroll’u Almak İçin 1 Milyar Dolarlık Anlaşma Yaptı:
Bu resmi. Sony artık hem Crunchyroll hem de Funimation’ın sahibi. Şirketin Sony Pictures bölümü, Pazartesi günü 1.175 milyar dolarlık satın alma işlemini tamamladı. Anlaşma sona erdiğinde, Sony Pictures CEO’su Tony Vinciquerra, şirketin hedefinin “en kısa sürede birleşik bir anime abonelik deneyimi yaratmak” olduğunu söyledi.

Sony, bunun ne kadar sürede gerçekleşeceğini ve bu “deneyimin” nasıl bir şekil alacağını söylemedi. Şimdilik, Funimation ve Crunchyroll, anlaşmanın aboneler için ne anlama geldiğine dair birkaç ayrıntıyla ayrı akış platformları olarak var olmaya devam edecek.

“Crunchyroll’un eklenmesiyle, anime hayranlarına daha önce hiç olmadığı kadar hizmet etmek ve anime deneyimini tiyatro, etkinlikler, ev eğlencesi, oyunlar, akış, lineer TV’den her yerde ve her şekilde seçtikleri herhangi bir platformda sunmak için benzeri görülmemiş bir fırsata sahibiz. animelerini deneyimlemek istiyorum,” dedi Vinciquerra.

Sony ilk olarak 2020’nin sonunda AT&T’den Crunchyroll’u satın aldığını duyurdu. O sırada hizmet, 200’den fazla ülkede 3 milyon abonesi ve 90 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı olduğunu söyledi. Bir yıldan kısa bir süre sonra Crunchyroll, bu sayıların sırasıyla 5 milyon ve 120 milyona yükseldiğini belirtiyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sony, Crunchyroll’u Almak İçin 1 Milyar Dolarlık Anlaşma Yaptı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör