Üçlü Arka Kameralı Samsung Galaxy S21 FE Görüntülendi

blank
Üç Arka Kameralı Samsung Galaxy S21 FE'nin Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Üçlü Arka Kameralı Samsung Galaxy S21 FE Görüntülendi

Üçlü Arka Kameralı Samsung Galaxy S21 FE Görüntülendi:

Samsung Galaxy S21 FE’nin lansmanı hala bir sır ancak resmi bir onay öncesinde telefon Samsung’un Instagram hesabında kısa bir süreliğine göründü. Güney Koreli şirket, Pazartesi günü Instagram’da yayınlanan ve görüntünün dikkatleri üzerine çekmesinden kısa bir süre sonra çektiği bir teaser aracılığıyla bize yeni telefona bir bakış attı. Samsung Galaxy S21 FE’nin piyasaya sürülmesi, başlangıçta şirketin bu hafta içinde gerçekleşecek olan Galaxy Unpacked etkinliğinde bekleniyordu. Ancak şirketin bazı tedarik kısıtlamaları nedeniyle lansmanı ertelediği bildirildi.

SamMobile tarafından bildirildiği üzere, Samsung’un resmi Instagram hesabı, üçlü arka kamera kurulumuna sahip yeni bir akıllı telefonu gösteren teaser yayınladı. Teaser, esas olarak, okullara katılan öğrenciler için Samsung cihazlarını tanıtmayı amaçlıyordu.

Teaser’da ortaya çıkan akıllı telefonun tasarımı Galaxy S21’in tasarımına benzese de telefonun gövdesiyle aynı renkte bir kamera çıkıntısı ile görüldü. Bu onu amiral gemisinden farklı kıldı. Bu nedenle telefonun daha önce bazı basın görsellerinde sızdırılan Samsung Galaxy S21 FE olduğuna inanılıyordu.

Bununla birlikte, teaserın Galaxy S21 FE’nin resmi bir ön gösterimi olduğunu öne süren bazı haberlerden sadece birkaç saat sonra Samsung, Instagram gönderisini kaldırdı. Bu hamle, şirketin yanlışlıkla habersiz telefonun bir teaser görüntüsünü yayınladığını gösterdi.

Samsung Galaxy S21 FE lansmanının başlangıçta şirketin yeni katlanabilir telefonlarıyla birlikte gerçekleşmesi bekleniyordu. Ancak yakın tarihli bir rapor, lansmanda bir gecikme olduğunu öne sürdü ve Eylül veya Ekim aylarında gerçekleştirileceğini öne sürdü.Geçen yıl piyasaya sürülen Samsung Galaxy S20 FE’ye bakıldığında, Galaxy S21 FE’nin muhtemelen bazı temel özellikleri paylaşıyor olması muhtemel. Galaxy S21 amiral gemisi. Bunlar, 120Hz yenileme hızına ve 25W hızlı şarj desteğine sahip 6,4 inç AMOLED ekranı içerebilir. Ayrıca Galaxy S21’de daha büyük 4.500 mAh pil ve daha geniş renk seçenekleri gibi bazı farklılıklar da bekleyebilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Üçlü Arka Kameralı Samsung Galaxy S21 FE Görüntülendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Honor Magic V’nin Lansman Tarihi 10 Ocak Olarak Belirlendi

Honor Magic V’nin Lansman Tarihi 10 Ocak Olarak Belirlendi: Şirket, Honor Magic V katlanabilir telefon …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör