Diablo II: Resurrected Açık Beta Sürümü 20 Ağustos’ta Başlıyor

blank
Diablo II: Resurrected Açık Beta Sürümü 20 Ağustos'ta Başlıyor

İçerik: Diablo II: Resurrected Açık Beta Sürümü 20 Ağustos’ta Başlıyor

Diablo II: Resurrected Açık Beta Sürümü 20 Ağustos’ta Başlıyor:Şirketi kargaşaya sürükleyen bir cinsel taciz davasının ortasında Blizzard, Diablo II hayranlarına oyunun yaklaşan remaster’ını iki ayrı erken erişim hafta sonu boyunca oynama şansı verecek. Bunlardan ilki 13 Ağustos’ta 13:00 ET’de başlayacak. PC, Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5 ve PS4’te Diablo II: Resurrected veya hem remaster hem de Diablo 3’ü içeren Diablo Prime Evil Collection’ı ön sipariş verenlere açık olacak.

blank

O kampa düşerseniz, hikayenin I. ve II. Perdelerini Amazon, Barbar, Druid, Paladin veya Büyücü olarak oynamak için 17 Ağustos TSİ 13:00’e kadar vaktiniz olacak. Dahası, bu sefer Blizzard, çapraz ilerleme desteği etkinken yedi oyuncuya kadar oynamanıza izin verecek. Erken erişim hafta sonu boyunca bu özelliğin yalnızca oyunu ön sipariş verdiğiniz platformlarda çalışacağını unutmayın.

Bir hafta sonra, 20 Ağustos’ta 13:00 ET’den başlayarak Blizzard, betayı katılmak isteyen herkese açacak. Bu noktada, stüdyonun sevilen aksiyon RPG’sini güncellemek için yaptığı çalışmaları görmek için 23’üne kadar vaktiniz olacak. Ne yazık ki, hiçbir beta Nintendo Switch’e göz atmak için mevcut olmayacak. Assassin ve Necromancer’ın remaster’da nasıl oynadığını görmek istiyorsanız, oyunun 23 Eylül çıkış tarihini de beklemeniz gerekecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Diablo II: Resurrected Açık Beta Sürümü 20 Ağustos’ta Başlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Sony, PlayStation Now’ı Telefonlara Getirmeyi Planlıyor

Sony, PlayStation Now’ı Telefonlara Getirmeyi Planlıyor: Oyunlarını telefonlara taşımayı umut eden tek büyük konsol üreticisi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör