Google’ın One Plan VPN’i Artık ABD Dışında da Kullanılabilir

blank
Google'ın One Plan VPN'i Artık ABD Dışında da Kullanılabilir

İçerik: Google’ın One Plan VPN’i Artık ABD Dışında da Kullanılabilir

Google’ın One Plan VPN’i Artık ABD Dışında da Kullanılabilir:

2 TB / ayda 10 ABD doları (veya daha yüksek) Google One planına abone olursanız, abone olmayanlara göre biraz daha fazla bir şey elde edersiniz: Google’ın mobil VPN’sine erişim. Bu özellik, şimdiye kadar ABD’deki müşterilerle sınırlıydı, ancak şimdi Google, çok daha fazla sayıda ülkenin güzellikleri ele geçirmesine izin veriyor. Bugün itibarıyla Google One VPN, Meksika, Kanada, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, İspanya ve İtalya’daki Android kullanıcıları tarafından kullanılabilir.

Bu özel ürün, siz dışarıdayken ve koklayıcıların kişisel verilerinize erişmesini önlemek üzereyken tüm mobil trafiğinizi şifrelemek için tasarlanmıştır. VPN’in kendisi Google One uygulamasında pişirilir ve şirket, hangi uygulamayı kullanırsanız kullanın sizi şifreleyeceğini ve koruyacağını söylüyor. Ayrıca, tam olarak nasıl bağlantı kuracağınızdan emin değilseniz, temel bilgiler konusunda size koçluk yapması için bir uzman için bir Uzman Oturumu planlayabilirsiniz.

Aynı zamanda Google, VPN’nin piyasaya sürülmesinden bu yana, VPN etkin olmadığında internet trafiğini engelleme yeteneği de dahil olmak üzere bir dizi özellik yükseltmesi gördüğünü insanlara hatırlatıyor. Ayrıca, belirli durumlarda veya belirli mobil uygulamalarla VPN’yi atlayabilir ve koruyucu kucaklamasından ne zaman kurtulmanız gerektiğine ilişkin zaman ayarlı kontroller ayarlayabilirsiniz. Google, VPN’nin bağımsız olarak denetlendiğini ve çoğu kişinin güvenebileceği kadar sağlam olduğunu ekledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google’ın One Plan VPN’i Artık ABD Dışında da Kullanılabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Snapchat, Sohbetlere Bitmoji Tepkileri Ekleyecek

Snapchat, Sohbetlere Bitmoji Tepkileri Ekleyecek: Snapchat yeni yılı bir dizi yeni özellikle karşılıyor. Önümüzdeki günlerde …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör