iPhone 13’ün Always-On Display Sahip Olacağını Öne Sürüyor

blank
iPhone 13'ün Always-On Display Sahip Olacağını Öne Sürüyor

İçerik: iPhone 13’ün Always-On Display Sahip Olacağını Öne Sürüyor

iPhone 13’ün Always-On Display Sahip Olacağını Öne Sürüyor:

Bloomberg’in yeni bir raporuna göre, bir sonraki iPhone Portre Modunda video kaydedebilecek ve ProRes’te çekim yapabilecek. Muhabir Mark Gurman, bariz nedenlerden dolayı kimsenin iPhone 13 olarak adlandırılmasını beklemediği bir sonraki modelin, çekim sonrası görüntüleri iyileştirmek için daha iyi filtreler sunacağını iddia ediyor.

Gurman’ın kaynakları ayrıca bu telefonun devrim niteliğindeki iPhone 12’ye kıyasla daha fazla evrim geçireceğini öne sürüyor. Tasarım dili, ekran boyutları ve model yelpazesi, yalnızca çip (A15) ve ekran teknolojisi ile muhtemelen aynı kalacak. değiştirme. Gürman, FaceID kameralar için daha küçük bir çentik olacağını ve ekranın daha hızlı yenileme hızına sahip olacağını söyledi.

Bunlardan bazıları, sızdıran Max Weinbach’ın yeni el cihazının düşük güçlü, 120Hz LTPO her zaman açık ekrana sahip olacağını iddia ettiği Şubat ayındaki bir sızıntıyla örtüşüyor. Analist Ming-Chi Kuo’nun yaptığı gibi ve Weinbach, ahizenin Portre Modunda da canlı video çekebileceğini ekledi. Bu sızıntıların çoğunun birbirini az çok doğruluyor olması, önümüzdeki aylarda görmeyi bekleyebileceğimiz şeylere ağırlık veriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 13’ün Always-On Display Sahip Olacağını Öne Sürüyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Android Uygulamaları Şubatta Windows 11’e Geliyor

Android Uygulamaları Şubatta Windows 11’e Geliyor. Windows 11’de Android uygulamalarını denemek için cilasız bir beta …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör