iQoo 8 Pro’nun Özellikleri Belli Oldu

blank
iQoo 8 Pro'nun Özellikleri Belli Oldu

İçerik: iQoo 8 Pro’nun Özellikleri Belli Oldu

iQoo 8 Pro’nun Özellikleri Belli Oldu:

iQoo 8 serisi Çin’de 17 Ağustos’ta tanıtılacak ve lansmanından önce Vivo-sub markası bazı örneklerle birlikte kamera detaylarını paylaştı. iQoo 8 Pro, ultra geniş açılı lensli 48 megapiksel sensörle birlikte 50 megapiksel birincil sensöre sahip olacak. iQoo 8 serisi, vanilya iQoo 8 ve iQoo 8 Pro’yu içerecek ve şirket iki telefon için teknik özellikleri paylaşmasa da, bilinen bir bahşişçi onlardan ne bekleyebileceğini ima etti.

Kamera örneğinden başlayarak, iQoo, iQoo 8 Pro’nun üçlü arka kamera kurulumuyla geleceğini paylaşmak için Weibo’ya gitti. Ana sensör 50 megapiksel sensör olurken, ikincil ultra geniş açılı lensli 48 megapiksel sensör olacak. Üçüncü sensör için detaylar henüz paylaşılmadı. Kamera örnekleri iQoo 8 Pro içindir ve siyah arka planlı bir dal üzerinde beyaz bir kertenkele gösterirler. Derin siyahlar ve renkler arasında keskin kontrast gösterir. iQoo, kamera kurulumunun beş eksenli sarsıntı önleyici mikro kafa (çevrilmiş) sabitleme özelliğine sahip OIS içerdiğini söyledi.

Spesifikasyonlara gelince, Weibo’da Panda Bald (tercüme edilmiş) takma adlı bir tahminci, vanilya iQoo 8’in 10 bit 1080p ekrana sahip olacağını paylaştı. 48 megapiksel Sony IMX598 sensör ve iki 13 megapiksel sensör içeren üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip olduğu söyleniyor. 120W hızlı şarjı destekleyen 4.350mAh pil ile desteklenebilir.

Öte yandan iQoo 8 Pro’nun 6.78 inç 2K ekrana ve üçlü arka kamera kurulumuna sahip olduğu söyleniyor (resmi gönderide görüldüğü gibi). Kurulumun 50 megapiksel Sony IMX766 SoC, 48 megapiksel Sony IMX589 ikincil sensör ve 16 megapiksel üçüncül sensör içerdiği söyleniyor. Pro modeli, 120W hızlı şarjlı 4.500mAh pil ile desteklenebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iQoo 8 Pro’nun Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı: Samsung, en yeni ASUS dizüstü bilgisayarlarda kullanılacak …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör