AirPods iOS 15’te Find My Desteğini Etkinleştirmek İçin Çalışıyor

blank
AirPods iOS 15'te Find My Desteğini Etkinleştirmek İçin Çalışıyor

İçerik: AirPods iOS 15’te Find My Desteğini Etkinleştirmek İçin Çalışıyor

AirPods iOS 15’te Find My Desteğini Etkinleştirmek İçin Çalışıyor:

Bir süredir iOS 15’in AirPod’larını kaybeden ve ağlayan herkese yardım edeceğini biliyorduk. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, onları yanlış yere koymak kolay olacak kadar küçüktür ve bazı insanların onları sıkıştırmak isteyeceği kadar arzu edilir. Şimdi, 9to5Mac, iOS 15 beta içinde, en azından Pro veya Max sürümlerine sahipseniz, bu özelliğin pratikte nasıl çalışacağını daha iyi açıklayan bir kod buldu.

Site raporunda, bu AirPod’ların Apple Kimliğinizle bağlantılı olacağını ve kaybolduklarında onları bulmanıza yardımcı olmak için Bluetooth’u kullanacağını söylüyor. Telefonunuza bağlı olmasalar bile, Find My ağı aracılığıyla onları haritada bulabilmeniz gerekir. Ne yazık ki, Apple Kimliğinize bağlı olmasına rağmen, ilgili AirPod’ların kendilerine bağlı bir etkinleştirme kilidi olmayacak gibi görünüyor. Bu, bazı vicdansız tipler sokakta bir çift bulursa, onları ağdan kaldırabilecekleri anlamına gelir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: AirPods iOS 15’te Find My Desteğini Etkinleştirmek İçin Çalışıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Ray-Ban Akıllı Gözlüklere ‘Messenger’ Desteği Geliyor

Ray-Ban Akıllı Gözlüklere ‘Messenger’ Desteği Geliyor: Ray-Ban’in ana şirketi Luxottica ile işbirliği içinde tasarlanan akıllı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör