En Son Beta Sürümü Yayınlayan Android 12 Neredeyse Hazır

blank
En Son Beta Sürümü Yayınlayan Android 12 Neredeyse Hazır

İçerik: En Son Beta Sürümü Yayınlayan Android 12 Neredeyse Hazır

En Son Beta Sürümü Yayınlayan Android 12 Neredeyse Hazır:

Google, Android 12’nin dördüncü beta sürümünü yayınladı ve burada herhangi bir önemli yeni özellik bulunmamakla birlikte, işletim sisteminin geliştirilmesinde önemli bir adıma işaret ediyor. Android 12 artık platform kararlılığına ulaştı, yani temel teknolojinin çoğunda çalışma tamamlandı. Google, Mart ayında, Ağustos ayında platform istikrarına ulaşmayı umduğunu söyledi, bu yüzden doğru yolda.

Google’a göre, “Android 12’nin API’leri ve uygulamaya yönelik tüm davranışlar tamamlandı”. Bu, geliştiricilerin son Android 12 uyumluluk testlerine her şeyin çok değişeceğinden endişelenmeden başlayabilecekleri anlamına geliyor. Son bir Android 12 beta önümüzdeki haftalarda ortaya çıkacak.

Google’ın önümüzdeki birkaç ay içinde, muhtemelen Pixel 6 serisiyle birlikte Android 12’yi geniş çapta piyasaya sürmesi bekleniyor. Ardışık düzende daha fazla özellik olsa da, Google yeni amiral gemisi telefonlarına derinlemesine bakana kadar bunları öğrenemeyebiliriz.

Android 12 beta sürümünü denemek isterseniz, birkaç cihazın buna erişimi vardır. Google Pixel, OnePlus, Xiaomi ve ZTE telefonlarının yanı sıra Google TV’de de mevcuttur.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: En Son Beta Sürümü Yayınlayan Android 12 Neredeyse Hazır

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör