Life is Strange: Remastered Collection 2022’nin Başına Ertelendi

blank
Life is Strange: Remastered Collection 2022'nin Başına Ertelendi

İçerik: Life is Strange: Remastered Collection 2022’nin Başına Ertelendi

Life is Strange: Remastered Collection 2022’nin Başına Ertelendi:

İlk iki Life is Strange oyununun yeniden düzenlenmiş bir koleksiyonu beklenenden biraz daha geç gelecek. Square Enix, Life Is Strange ve Life Is Strange: Before the Storm paketini 2022’nin başlarına geri çektiğini söylüyor. Life Is Strange Remastered Collection’ın başlangıçta 30 Eylül’de yapılması planlanıyordu.

Square Enix, “Dünya çapında pandeminin devam eden zorlukları nedeniyle, Life is Strange: True Colors ve Life is Strange Remastered Collection’ın piyasaya sürülmesi arasında daha fazla zaman vererek Life is Strange ekibi üzerindeki ek baskıyı hafifletmek istiyoruz” dedi. bir tweet’te.

Gecikme bazıları için hayal kırıklığı olsa da, geliştiricilerin daha fazla nefes alma odası olduğunu görmek güzel. Yeni sürümler, tam yüz hareketi yakalamadan elde edilen “büyük ölçüde geliştirilmiş karakter animasyonu” içerecek. Life is Strange: True Colors’ın nihai sürümünü satın alırsanız, yeniden düzenlenmiş koleksiyona en sonunda ulaştığında erişmeye devam edeceksiniz.

Bu arada, Square Enix’in franchise hakkında paylaşacak başka haberleri vardı. Before the Storm stüdyosu Deck Nine’dan True Colors, 10 Eylül çıkış tarihi için hala yolda. Serideki bir sonraki oyuna hızlıca geçmeyi başarırsanız, başka bir düzeltme için gelecek yılın başına kadar beklemeniz gerekmeyecek. Wavelengths DLC, şimdi yeniden düzenlenmiş koleksiyonun eski yuvasını alarak 30 Eylül’de planlanıyor. 12 Ağustos’ta bir fragman yayınlanacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Life is Strange: Remastered Collection 2022’nin Başına Ertelendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör