OnePlus Nord N200 5G, Dayanıklılık Testlerini Kolaylıkla Geçti

blank
OnePlus Nord N200 5G, Dayanıklılık Testlerini Kolaylıkla Geçti

İçerik: OnePlus Nord N200 5G, Dayanıklılık Testlerini Kolaylıkla Geçti

OnePlus Nord N200 5G, Dayanıklılık Testlerini Kolaylıkla Geçti:

OnePlus Nord N200 5G, bu yıl Haziran ayında bir bütçe teklifi olarak piyasaya sürüldü. Şirket, odağını premium segmentten başka fiyat segmentlerine kaydırmak için geçen yıl Nord serisini tanıttı. Yeni OnePlus telefon şu anda ABD ve Kanada pazarlarıyla sınırlı. OnePlus Nord N200 5G şimdi bir dayanıklılık testine tabi tutuldu ve yangın testi ve korkunç bükülme testi de dahil olmak üzere korkuların çoğundan kurtulmuş görünüyor.

YouTuber JerryRigEverything, OnePlus Nord N200 5G’yi ilk olarak çizik testiyle başlayarak bir dizi işkenceden geçiriyor. Seviye 7’de görülen daha derin oluklar ile 6. seviyeden itibaren çizikler göstermeye başlar. Bu, OnePlus’ın plastik değil cam bir ekranı tercih ettiğini doğrular. Çerçeve, düğmeler ve arka panelin tamamı plastikten yapılmıştır ve kolayca çizilmesine neden olur.OnePlus Nord N200 5G, yangın testinden de sağ çıktı. Alevin maruz kaldığı ekranın belirli bir kısmı, uzun süre maruz kaldıktan sonra karardı, ancak birkaç saniye sonra tamamen düzeldi. Telefon ayrıca ekranda herhangi bir çatlak veya çerçeveye kalıcı hasar vermeden bükülme testinden de kurtulur. Genel olarak, kolay çizilmeyi engelleyen OnePlus Nord N200 5G, dayanıklılık testini kolaylıkla geçer. Bu, birkaç premium amiral gemisinin dayanıklılık testinde sefil bir şekilde başarısız olduğu göz önüne alındığında bir sürpriz.

Örneğin, Asus ROG Phone 5 bu testlerde sefil bir şekilde başarısız oldu ve el baskısı altında kırıldı. Bununla birlikte, OnePlus amiral gemisi – OnePlus 9 Pro – JerryRigEverything’in tüm dayanıklılık testlerini kolaylıkla atlattı. Telefon elle büküldüğünde kırılmadı veya şeklini kaybetmedi. Ayrıca bir çakmaktan gelen doğrudan alev altında da arıza yapmadı.

OnePlus Nord N200 5G’ye geri dönersek, lansman fiyatı ABD’de yalnız 4GB RAM + 64GB depolama varyantı için 239,99 $ olarak belirlendi. OnePlus Nord N200 5G, 90Hz ekrana sahiptir ve Qualcomm Snapdragon 480 SoC taşır. OnePlus Nord N200 5G’nin diğer önemli özellikleri arasında üçlü arka kameralar, 5.000 mAh pil ve 18W hızlı şarj yer alıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus Nord N200 5G, Dayanıklılık Testlerini Kolaylıkla Geçti

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Lenovo Legion Y90, Şirket Tarafından Resmi Olarak Açıklandı

Lenovo Legion Y90, Şirket Tarafından Resmi Olarak Açıklandı: Şirketin yaklaşmakta olan oyun akıllı telefonunun arka …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör