Spotify’ın En Yeni Wear OS Uygulaması İndirmeleri Desteleyecek

blank
Spotify'ın En Yeni Wear OS Uygulaması İndirmeleri Desteleyecek

İçerik: Spotify’ın En Yeni Wear OS Uygulaması İndirmeleri Desteleyecek

Spotify’ın En Yeni Wear OS Uygulaması İndirmeleri Desteleyecek:

Şirket, Samsung’un Galaxy Watch 4 serisinin ve Google’ın yeni Wear OS sürümünün piyasaya sürülmesiyle birlikte Spotify, Wear OS uygulamasına önemli bir güncelleme getirdiğini duyurdu. Spotify’ın güncellenmiş Wear OS uygulaması, geçen Mayıs ayında Apple Watch uygulamasına eklediği bir özellik gibi, doğrudan saatinize müzik akışı yapmanıza ve indirmenize izin verecek, böylece bir akıllı telefona ve hatta bir bağlantıya bile ihtiyaç duymadan dinleyebilirsiniz.

Şirket, blogunda “Önümüzdeki haftalarda Spotify kullanıcıları Wear OS çalıştıran akıllı saatleri ile en sevdikleri çalma listelerini, albümleri ve podcast’leri çalabilecekler” dedi. “Spotify’ı bileğinize takarak koşmak, dans etmek, alışveriş yapmak, yemek pişirmek ve sosyalleşmek için daha özgürsünüz ve aynı anda müziğinizi ve podcast’lerinizi kontrol ediyorsunuz. Ayrıca, en çok istenen özelliklerden birini sunmaktan heyecan duyuyoruz. kullanıcılarımız tarafından: tüm favori müziklerinizi ve podcast’lerinizi akıllı saatinize indirme yeteneği.”

Spotify, güncellemenin Samsung’un en yeni cihazlarıyla birlikte Fossil, Mobvoi ve Suunto akıllı saatlerine geleceğini kaydetti. Spotify, “akıllı saatinizin en az Wear OS 2.0 veya daha üstünü çalıştırmasını gerektirdiğini” belirttiğinden, eski saatlerde de çalışması gerekir.

Wear OS saatinizde en son uygulamaya sahip olduğunuzda, kulaklığınızın doğrudan saatinizle eşleştirilmiş olması gerekir. Oradan, bir telefona ihtiyaç duymadan doğrudan müzik, çalma listeleri ve podcast yayınları yapabilirsiniz. Ayrıca doğrudan saatinize indirilecek içeriği de seçebilirsiniz ve bu işlemi tamamladıktan sonra öğelerin yanında yeşil bir ok göreceksiniz. Spotify, yeni sürümün “önümüzdeki haftalarda” yayınlanacağını söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Spotify’ın En Yeni Wear OS Uygulaması İndirmeleri Desteleyecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Ray-Ban Akıllı Gözlüklere ‘Messenger’ Desteği Geliyor

Ray-Ban Akıllı Gözlüklere ‘Messenger’ Desteği Geliyor: Ray-Ban’in ana şirketi Luxottica ile işbirliği içinde tasarlanan akıllı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör