iQoo 8 Serisi 120W Hızlı Şarj Özelliğine Sahip Olacak

blank
iQoo 8 Serisi 120W Hızlı Şarj Özelliğine Sahip Olacak

İçerik: iQoo 8 Serisi 120W Hızlı Şarj Özelliğine Sahip Olacak

iQoo 8 Serisi 120W Hızlı Şarj Özelliğine Sahip Olacak:

Şirket, iQoo 8 serisinin 120W hızlı şarj özelliğine sahip olacağını ve Pro modelinin ayrıca 50W kablosuz şarj ile geleceğini onayladı. iQoo 8 serisi, 17 Ağustos’ta Çin’de piyasaya sürülecek ve şirket iki telefonun özelliklerini açıklıyor. iQoo 8 ve iQoo 8 Pro, serideki BMW M Sport renk grubuna sahip iki model olacak. Kısa süre önce şirket, Pro modelinin tasarımını BMW M Sport görünümüyle tanıttı.

Vivo-alt marka iQoo, 17 Ağustos’ta Çin’de amiral gemisi iQoo 8 serisini piyasaya sürecek. Şirketin Weibo aracılığıyla ortaya çıkacak olan telefonlar için en son teaser’ında, her iki modelin de – iQoo 8 ve iQoo 8 Pro – 120W hızlı şarj özelliği olacağı belirtiliyor. Pro modeli ayrıca 50W kablosuz hızlı şarjı ve 10W ters kablosuz şarjı destekleyecek.

Özellikle, Çin’de piyasaya sürülen iQoo 7 serisi modelleri de 120W hızlı şarj özelliğine sahiptir, ancak Hindistan varyantları yalnızca 66W hızlı şarj desteği sunar.

Şimdiye kadar, iQoo 8 serisinin Samsung’un 2K çözünürlüklü E5 ekranıyla geldiği doğrulandı. İki model Qualcomm Snapdragon 888+ SoC’ler, LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 depolama ile güçlendirilecek. iQoo 8 Pro, ultra geniş açılı lensli 48 megapiksel sensörle birlikte 50 megapiksel birincil sensöre sahip olacak. Telefon üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacak ancak üçüncül sensörün detayları belirsiz.

Şirket ayrıca iQoo 8 Pro’nun BMW M Sport renk grubunun tasarımını da sergiledi ve arka kısımda ikonik üç renkli şeritle birlikte geliyor.

iQoo 8 Pro için sızdırılan fiyatlandırmaya göre, telefonun 8GB RAM + 256GB depolama modeli için 5.299 CNY (kabaca 60.700 Rs.) olduğu söyleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iQoo 8 Serisi 120W Hızlı Şarj Özelliğine Sahip Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör