Life is Strange: Remastered, 2022’nin Başına Ertelendi

blank
Life is Strange: Remastered, 2022'nin Başına Ertelendi

İçerik: Life is Strange: Remastered, 2022’nin Başına Ertelendi

Life is Strange: Remastered, 2022’nin Başına Ertelendi:

İlk iki Life is Strange oyununun yeniden düzenlenmiş bir koleksiyonu beklenenden biraz daha geç gelecek. Square Enix, Life Is Strange ve Life Is Strange: Before the Storm paketini 2022’nin başlarına geri çektiğini söylüyor. Life Is Strange Remastered Collection’ın başlangıçta 30 Eylül’de yapılması planlanıyordu.

Square Enix, “Dünya çapında pandeminin devam eden zorlukları nedeniyle, Life is Strange: True Colors ve Life is Strange Remastered Collection’ın piyasaya sürülmesi arasında daha fazla zaman vererek Life is Strange ekibi üzerindeki ek baskıyı hafifletmek istiyoruz” dedi. bir tweet’te.

Gecikme bazıları için hayal kırıklığı olsa da, geliştiricilerin daha fazla nefes alma odası olduğunu görmek güzel. Yeni sürümler, tam yüz hareketi yakalamadan elde edilen “büyük ölçüde geliştirilmiş karakter animasyonu” içerecek. Life is Strange: True Colors’ın nihai sürümünü satın alırsanız, yenilenen koleksiyona ulaştığında yine de erişebilirsiniz.

Bu arada, Square Enix’in franchise hakkında paylaşacak başka haberleri vardı. Before the Storm stüdyosu Deck Nine’dan True Colors, 10 Eylül çıkış tarihi için hala yolda. Serideki bir sonraki oyuna hızlıca geçmeyi başarırsanız, başka bir düzeltme için gelecek yılın başına kadar beklemeniz gerekmeyecek. Wavelengths DLC, şimdi yeniden düzenlenmiş koleksiyonun eski yuvasını alarak 30 Eylül’de planlanıyor. 12 Ağustos’ta bir fragman yayınlanacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Life is Strange: Remastered, 2022’nin Başına Ertelendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

‘Dying Light 2’ Ücretsiz PS5 Güncellemesine Sahip Olacak

‘Dying Light 2’ Ücretsiz PS5 Güncellemesine Sahip Olacak. Çok fazla gecikmeden sonra, Dying Light 2 …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör