MG’nin Elektrikli SUV Modeli Marvel R Electric 2022’de Türkiye’de

blank
MG'nin Elektrikli SUV Modeli Marvel R Electric 2022'de Türkiye'de

İçerik: MG’nin Elektrikli SUV Modeli Marvel R Electric 2022’de Türkiye’de

MG’nin Elektrikli SUV Modeli Marvel R Electric 2022’de Türkiye’de:

Doğan Holding çatısı altında faaliyet gösteren Doğan Trend Otomotiv’in Türkiye distribütörlüğünü yaptığı efsanevi İngiliz otomobil markası MG, satışlarını bir önceki yıla göre 6 kat artırarak yeni bir rekora imza attı. MG, 2019 yılında girdiği Avrupa pazarındaki iddiasını güçlendirmeye devam etti.

MG, Avrupa’da satışa sunulan en yeni elektrikli SUV modeli Marvel R Electric’in detaylarını aktararak dikkat çekti. İki farklı çekiş tipi ve üç farklı donanım seviyesine sahip yeni MG, çarpıcı tasarımı, yüksek kalitesi ve zengin donanımıyla dikkat çekiyor. MG Marvel R Electric, MG Pilot teknolojik sürüş desteği, 19,4 inç dokunmatik ekrana sahip yeni MG iSMART bağlantı sistemi ve V2L araçtan cihaza şarj gibi üstün özellikleriyle kullanıcılarına yepyeni bir deneyim vadediyor. Dört tekerlekten çekişli versiyonlarda 288 PS güç ve 370 kilometre menzil, arkadan çekişli versiyonda 180 PS güç ve 402 kilometre menzil sunan Marvel R Electric, her iki versiyonda da 70 kWh kapasiteli lityum iyon pillere sahip. MG’nin yenilikçi premium SUV’si 100-0 km/s hızlanma 4,9 saniye ve maksimum 200 km/s hız ile yüksek performanslı bir elektrikli otomobil olduğunu kanıtlıyor. Doğan Trend Otomotiv, Marvel R Electric’i 2022 yılında Türkiye’de satışa sunacak.

2019 yılından bu yana yeni nesil otomobilleriyle Avrupa pazarında yer alan efsanevi İngiliz otomobil markası MG, Haziran ayında 5.000’in üzerinde satışla dikkat çekti. 16 ülkeye yayılan satış ağı ve 200’ün üzerinde bayisi ile Avrupa pazarında iddialı olduğunu bir kez daha gösterdi. Satış başarısını yeni ürün lansmanlarıyla pekiştiren MG, premium elektrikli SUV modeli Marvel R Electric’i Avrupa’da ön satışa sundu. Konforlu ve elektrikli sürüş keyfini herkes için erişilebilir kılmak hedefiyle yola çıkan MG, Marvel R Electric ile çıtayı daha da yükseltiyor. Üstün donanım özelliklerini keyifli sürüşle birleştiren yeni Marvel R Electric; Yenilikçi ve sportif SUV gövde tasarımı, konforu, iki farklı çekiş tipi, MG iSMART akıllı bağlantı sistemi ve MG Pilot teknolojik sürüş desteği ile elektrikli bir otomobilden beklentileri yükseltiyor. Doğan Trend Otomotiv, yeni premium elektrikli SUV modeli Marvel R Electric’i 2022 yılında Türkiye’de satışa sunacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: MG’nin Elektrikli SUV Modeli Marvel R Electric 2022’de Türkiye’de

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör