Nerf Legends Konsola ve PC’ye Geliyor

blank
Nerf Legends Konsola ve PC'ye Geliyor

İçerik: Nerf Legends Konsola ve PC’ye Geliyor

Nerf Legends Konsola ve PC’ye Geliyor:

Biz Nerf’in Oculus VR’a gelmesini beklerken Hasbro, oyuncak patlatıcılarını içeren yeni bir oyun çıkardı. Nerf Legends, oyuncuların 19 tek oyunculu seviyede robotlarla savaştığını gören bilimkurgu bükümüne sahip birinci şahıs bir arena nişancı oyunudur. Ayrıca dörde karşı dört ve sekiz oyunculu herkes için ücretsiz modları içeren çevrimiçi çok oyunculu mod da var.

Elbette oyun, Fortnite oynayarak büyüyen bir nesil çocuklara gerçek hayattaki Nerf ürünlerini satmanın başka bir yoludur. Bu nedenle, Mega, Ultra ve Elite serilerinden yükseltmeleri ve görünümleri ile aralarından seçim yapabileceğiniz 15 blaster var. Tarafınızın kazanmasına yardımcı olmak için, rakipleriniz üzerinde manyetik itme ve çekme, arayıcı ve dondurma gibi dart güçlendirmelerini kullanabileceksiniz. Oyun, Genç için T olarak derecelendirildi, bu da muhtemelen fütüristik şiddet nedeniyle her yaştan çocuk için pek uygun olmadığını gösteriyor.

Best Buy listesine göre Nerf Legends, Nintendo Switch ve PC dahil tüm büyük konsollara 19 Ekim’de çıkacak. Bunu, 2022’de Oculus Quest’te bir başka arena nişancı oyunu olan Nerf Ultimate Championship izleyecek. Yayınların çifte darbesi, Hasbro’nun uzun süredir devam eden oyuncak patlatıcı serisini artırma potansiyeli konusunda ciddi olduğunu gösteriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Nerf Legends Konsola ve PC’ye Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör